Відповідно до плану роботи відділу освіти Уманської міської ради на 2016/2017 навчальний рік, на виконання міської Програми роботи з обдарованою молоддю на 2015-2019 роки, затвердженої рішенням 65 сесії VІ скликання Уманської міської ради від 26.02.2014 року, протокол № 1-65/6, з метою виявлення, розвитку та підтримки творчих здібностей учнів початкових класів, створення умов для формування інтелектуально-розвинутого молодого покоління, зростання інтересу до поглибленого вивчення предмета «Природознавство» 18.03.2017 року на базі Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11 ім. М.П. Бажана відбувся міський природознавчий конкурс «Я і Україна», учасниками якого стали учні 3-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста, які зайняли призові місця у І (шкільному) етапі конкурсу.
У конкурсі взяли участь 76 учнів 3-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста, 42 з них стали переможцями. Це учні із шкіл №№ 1, 3, 4, 5, 9, 11, 12, 14, НВК - міської гімназії, НВК №№ 1, 7, 10, 17.
Вітаємо всіх переможців конкурсу. Бажаємо успіхів у навчанні, пізнання нового і невідомого, творчого натхнення, нових злетів і перемог!
Список переможців міського природничо-суспільствознавчого конкурсу «Я і Україна» для учнів 3–4 класів
Місце |
Переможець |
Назва закладу |
Вчитель |
Серед учнів 3-х класів |
|||
І |
Майданюк Ростислав |
ЗОШ № 14 |
Пензай Л.І. |
II |
Сердюченко Ніка |
НВК - міська гімназія |
Смілянець С.М. |
Коровкін Артьом |
ЗОШ № 4 |
Замотайло А.А. |
|
Мельничук Ніколь |
НВК № 7 |
Заленська В.Є. |
|
Харенко Владислава |
ЗОШ № 11 |
Кравчук І.М. |
|
Біда Анастасія |
ЗОШ № 14 |
Середа Л.І. |
|
Роменскіх Софі Ніколь |
НВК № 17 |
Дерев’янко Н.В. |
|
III
|
Шпак Анастасія |
ЗОШ № 1 |
Лопушанська Н.М. |
Горошко Дарія |
НВК - міська гімназія |
Смілянець С.М. |
|
Артеменко Діана |
НВК - міська гімназія |
Котельнікова Л.Б. |
|
Кешман Владислав |
ЗОШ № 3 |
Мазурик О.Г. |
|
Зінов’єва Софія |
ЗОШ № 4 |
Замотайло А.А. |
|
Бабій Софія |
ЗОШ № 5 |
Кащенко І.П. |
|
Баранова Віра |
НВК № 7 |
Петренко І.П. |
|
Авгерінос Спірос-Ніколас |
НВК № 7 |
Мельник Н.П. |
|
Пітель Станіслав |
ЗОШ № 9 |
Долобан О.О. |
|
Кравець Андрій |
НВК № 10 |
Бондар Л.В. |
|
Кучерявий Максим |
ЗОШ № 11 |
Лановська О.П. |
|
Балка Даніїл |
СШ № 12 |
Гонтарук К.С. |
|
Марчук Сергій |
ЗОШ № 14 |
Пезнай Л.І. |
|
Відзначити |
Опенько Софія |
НВК - міська гімназія |
Котельнікова Л.Б. |
Ткаченко Денис |
ЗОШ № 4 |
Гончарук І.П. |
|
Ільчук Інна |
ЗОШ № 9 |
Сарницька В.В. |
|
Тодоренко Діана |
ЗОШ № 14 |
Середа Л.І. |
|
Гут Іван |
НВК № 1 |
Вдовиченко Т.І. |
|
Серед учнів 4-х класів |
|||
I |
Мазур Діана |
НВК - міська гімназія |
Савченко О.В. |
Вітьман Дарина |
НВК № 7 |
Бодрова С.А. |
|
Нетудихата Станіслав |
ЗОШ № 9 |
Касьянова Л.А. |
|
ІІ |
Федоров Олексій |
ЗОШ № 4 |
Ящук Л.В. |
Горницький Михайло |
НВК № 7 |
Бодрова С.А. |
|
Тупчій Софія |
НВК № 7 |
Задорожна А.В. |
|
Бондаренко Максим |
ЗОШ № 11 |
Швець Н.А. |
|
Чернієнко Єлизавета |
ЗОШ № 3 |
Дмитрук Г.О. |
|
III |
Подзігун Ангеліна |
ЗОШ № 11 |
Стародуб Н.І. |
Сікорський Станіслав |
ЗОШ № 14 |
Троценко Г.М. |
|
Дядченко Богдан |
НВК № 17 |
Прилипко Л.І. |
|
Мазурець Дарина |
НВК № 1 |
Войтенко Н.В. |
|
Відзначити |
Замотайло Владислав |
ЗОШ № 4 |
Ящук Л.В. |
Неліпа Єлизавета |
ЗОШ № 11 |
Животовська Л.М. |
|
Мирошніченко Іван |
ЗОШ № 14 |
Матенчук Л.І. |
|
Гоменюк Богдан |
ЗОШ № 14 |
Селіверстова Л.М. |