Електронна реєстрація в заклади дошкільної освіти
Умови приймання дітей до закладів загальної середньої освіти
Роз'яснення нових положень про повну загальну середню освіту і як зміниться освіта у місті Умань
Веб-сайт Державної служби якості освіти України
is bluehost good

Заходи з нагоди вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні

18-20 лютого 2019 року наша держава відзначає 5-ту річницю трагічних подій на Майдані, вшановує героїв Небесної Сотні та учасників Революції Гідності. У ці дні згадують тих, хто загинув у боротьбі за кращу Україну – Героїв Небесної Сотні та Героїв, що полягли на Сході нашої країни. Тому у закладах загальної середньої, позашкільної освіти міста відбулися тематичні заходи для учнів 1-11 класів, вихованців гуртків.

Проведено виховні години, години спілкування, інформаційні хвилинки, уроки пам’яті, уроки державності, лекції, бесіди, зустрічі за круглим столом з тем «Герої нашого часу», «Небесна Сотня ангелів», «Гідності хай промінь не згасає!», «Лицарі мого роду», «Простим героям – честь і слава!», «Всім серцем вірили вони у кращу долю», «Хай палають свічки пам’яті загиблих Героїв Небесної Сотні», «Будь-якій війні скажемо: «Ні!», «Герої живуть поряд» та інші; загальношкільні лінійки-реквієми, флешмоби, присвячені вшануванню пам'яті Героїв Небесної Сотні та трагічним подіям на Майдані Незалежності; у шкільних бібіліотеках оформлено інфомаційно-тематичні виставки, фотовиставки, книжкової викладки з тем «Пам’ять! Гірка пам’ять війни!», «Герої нашої доби», «Пам’ятаємо загиблих, шануємо живих», «Тільки тим історія належить, хто за неї бореться,живе…»; оформлено тематичні експозиції «Революція гідності - відлік новітньої історії України!»; проведено екскурсії до куточків пам’яті героїв АТО; для учнів 9-11 класів організовано перегляд та обговорення документальних фільмів «Небесна Сотня. Зима, що нас змінила», «Революція Гідності», «Переломний момент: Війна за демократію в Україні», присвячених історичним подіям в Україні під час Революції Гідності. У Будинку дитячої та юнацької творчості та Уманському центрі еколого – натуралістичної творчості учнівської молоді проведено лекторій «Пам’яті Героїв Небесної Сотні» та виховний захід «У єдності наша сила».

20 лютого 2019 року, у рамках реалізації ініціативи «Громада, дружня до дітей та молоді», члени міського клубу «Лідер» мали нагоду відвідати кінотеатр «Прем’єра» та переглянути документальний фільм «Зима у вогні», режисера Євгена Афінеєвського. Фільм-хроніка показує 93-денний період зими 2013-2014 років, описуючи події як рух за громадянські права, що перетворюється на підтримувану мільйонами людей революцію і громадянську непокору.

Кожен українець має пам'ятати, що саме завдяки учасникам подій на Майдані Незалежності, Героям Небесної Сотні ми не втратили державність і маємо шанс щодня ставати кращими!

1

1

1

1

1  

 

 

 

 

 

Управління освіти та гуманітарної політики Уманської міської ради © 2024

Offcanvas