Електронна реєстрація в заклади дошкільної освіти
Умови приймання дітей до закладів загальної середньої освіти
Роз'яснення нових положень про повну загальну середню освіту і як зміниться освіта у місті Умань
Веб-сайт Державної служби якості освіти України
is bluehost good

Управління освіти та гуманітарної політики Уманської міської ради вітає Карасевича Анатолія Олександровича з призначенням на посаду директора Уманської міської централізованої системи бібліотек

 

Управління освіти та гуманітарної політики Уманської міської ради вітає Карасевича Анатолія Олександровича з призначенням на посаду директора Уманської міської централізованої системи бібліотек.

Карасевич Анатолій Олександрович – кандидат філософських наук, професор, Заслужений працівник освіти України, Голова Українського міжнародного літературно-мистецького обʼєднання «Пектораль», поет.

Анатолій Олександрович присвятив своє життя науці, суспільно-політичним дослідженням, формуванню української політичної культури та, крім цього, пише проникливу і філософську поезію про любов до Батьківщини, про незламне почуття патріотизму і гордість бути відданим своїй землі, про те, що зараз болить кожному українцю...

Бажаємо вам невичерпної енергії, наполегливості, великих здобутків на посаді. Нехай у всіх починаннях вас супроводжує успіх, розуміння та підтримка колег і однодумців.  

 

 

 

 

 

Управління освіти та гуманітарної політики Уманської міської ради © 2024

Offcanvas