До штабу ГО “Уманський міськрайонний центр “До перемоги” завітали учні 9-А класу Уманської гімназії № 14 - рій “Нащадки гетьманів” середньої групи “Сокіл” (“Джура”).Діти передали малюнки та обереги для наших воїнів, адже кожна щира дитяча підтримка додає сили та віри у Перемогу.
Разом прослухали розповідь про волонтерську діяльність, приміряли кавери, які незабаром вирушать до захисників.
ПЕРЕМОГА ЗАЛЕЖИТЬ ВІД КОЖНОГО З НАС!



