Електронна реєстрація в заклади дошкільної освіти
Умови приймання дітей до закладів загальної середньої освіти
Ми в соцмережах - Facebook!
is bluehost good

Безпека дітей – пріоритет сьогодення

За сприяння міського голови Цебрія О.В., з метою забезпечення пожежної безпеки в закладах дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти міста, за рахунок коштів міського бюджету в сумі 599,0 тис. грн., з 10.07.2018 проводиться обробка дерев’яних конструкцій горищних приміщень вогнестійким розчином.

Послуги по підвищенню вогнестійкості дерев’яних конструкцій дахів будівель надає ФОП Горіненко О.С., яка є переможцем тендеру.

Обробка вже проведена в Уманському міжшкільному навчально-виробничому комбінаті, навчально-виховному комплексі №1 «Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітній навчальний заклад I ступеня», навчально-виховному комплексі «Уманська міська гімназія – школа естетичного виховання» Уманської міської ради Черкаської області та на Станції юних туристів м. Умані.

12.07.2018 роботи проводяться в Уманській загальноосвітній школі І- ІІІ ступенів № 8 Уманської міської ради Черкаської області, міському Будинку дитячої та юнацької творчості м. Умані Черкаської області та на Станції юних техніків м. Умані.

Відповідно до укладеного договору роботи мають бути завершені до 01.08.2018.

1

1

Відділ освіти Уманської міської ради © 2019