Електронна реєстрація в заклади дошкільної освіти
Умови приймання дітей до закладів загальної середньої освіти
Ми в соцмережах - Facebook!
is bluehost good

ДЕНЬ ЮНОГО НАТУРАЛІСТА В ЕНЦ

Щорічно восени юннати Уманського міського центру еколого-творчості учнівської молоді збираються в одному залі, щоб відзначити День юного натураліста. От і цей рік не став виключенням. 1 жовтня у святковому залі зібралися керівники та вихованці центру, а також їхні батьки, друзі і вчителі. Захід провели під гаслом «А юннат природі - брат!».

Свято було насичене найрізноманітнішими талантами. Прекрасні вірші декламувала Цибіна Олена, вихованка гуртка «Юні дендрологи» та Сурда Марія, вихованка гуртка «Юні друзі природи». Чарівні пісні нам дарували: співочий колектив вихованок гуртка «Валеологія», Миронова Марія, вихованка соціального театру «Фенікс», Гервазюк Вероніка, вихованка екологічного клубу «Адоніс» та керівник ізостудій Захарчук О.М. Запальними танцями підіймали настрій вихованки гуртка «Природа рідного краю» та соціального театру «Фенікс». Цікаву повчальну сценку «Земля у лікаря» продемонстрували вихованки екологічного клубу «Адоніс». Окрім художніх номерів глядачі переглядали відео на екологічну тематику, фото-слайди роботи нашого закладу, приймали участь у міні-тренінгах та проголосили клятву юнната, щоб назавжди стати другом природи. Художню виставку малюнків підготували вихованці ізостудій «Намалюйка» та «Чарівний пензлик». Після закінчення заходу юннати-новачки зробили свій перший внесок для збереження природи – встановили на подвір’ї закладу годівничку для маленьких пернатих друзів, щоб холодною зимою приносити їм гостинці.

Кожен із присутніх перейнявся побаченим і почутим. Кожне маленьке серце збагатилося величною любов’ю до довкілля і бажанням дбати про нашу Землю. Майбутнє у наших руках. Почнімо з найменшого – не зламати, не насмітити, не знищити, а зростити і допомогти! Почнімо міняти світ із себе!

Відділ освіти Уманської міської ради © 2019