Місце

Переможець

Назва закладу

Вчитель

Серед учнів 5-х класів

ІІ

ІІ

ІІ

ІІ

ІІ

ІІ

ІІ

ІІ

ІІ

ІІІ

ІІІ

ІІІ

ІІІ

Смульська Ольга

Ткаченко Анна

Балка Даніїл

Заболотна Глафіра

Роменських Софі

Кравець Андрій

Майданюк Ростислав

Мельник Єва

Коваленко Валерія

Грудякова Анна

Опенько Софія

Гриб Віталіна

Склярук Олександра

 

НВК-міська гімназія

НВК-міська гімназія

УСШ №12

НВК-міська гімназія

НВК №17

НВК №10-мед.гімназія

ЗОШ №14

НВК №7-колегіум

ЗОШ №14

ЗОШ №3

НВК-міська гімназія

ЗОШ №11

ЗОШ №11

 

 

Шевченко І.Г.

Залізко Л.М.

Гонтарук Т.Л.

Залізко Л.М.

Островський Р.В.

Білозор Л.Г.

Золотніцька Л.П.

Глобчак С.В.

Золотніцька Л.П.

Прокопчук В.Я.

Залізко Л.М.

Яковлєва Л.А.

Лиса К.В., Третьяк С.М.

Серед учнів 6-х класів

ІІ

ІІ

ІІ

ІІІ

ІІІ

ІІІ

ІІІ

Щепановська Анастасія

Віштал Лілія

Вовна Анастасія

Орел Софія

Павлова Єлизавета

Усольцева Владислава

Тупчій Софія

ЗОШ №4

НВК №7-колегіум

ЗОШ №11

ЗОШ №9

НВК-міська гімназія

ЗОШ №5

НВК №7-колегіум

Андрущенко О.М.

Ганич С.М., Лісова Л.В.

Загороднюк Ю.В., Захарченко А.П.

Коваленко В.О.

Молоканова В.М.

Синиця С.В.

Глобчак С.В.

Серед учнів 7-х класів

І

ІІ

ІІ

ІІІ

ІІІ

ІІІ

Жупаник Марія

Діденко Карина

Гонтаренко Денис

Машинник Наталія

Савранська Анна

Гоменюк Владислав

НВК-міська гімназія

ЗОШ №5

ЗОШ №11

ЗОШ №9

ЗОШ №11

ЗОШ №9

Залізко Л.М.

Синиця С.В.

Яковлєва Л.А.

Ярова В.П.

Баліцька Л.А.

Нікіфорова Н.С.

Серед учнів 8-х класів

І

ІІ

ІІ

ІІІ

ІІІ

ІІІ

Кабанець Соломія

Рибак Валерія

Белінська Поліна

Манєрова Юлія

Михайлова Марія

Уманець Марія

 

 

 

ЗОШ №9

ЗОШ №11

УСШ №12

НВК №10-мед.гімназія

НВК-міська гімназія

ЗОШ №8

 

 

Яременко Л.В.

Захарченко А.П., Рябушкіна В.М.

Ярова М.О.

Мельник О.О.

Король Н.М.

Семенчук Т.М.

 

Серед учнів 9-х класів

І

ІІ

ІІ

ІІІ

ІІІ

ІІІ

ІІІ

 

Загребнюк Євгенія

Бевзюк Яніна

Герасименко Максим

Поліщук Анастасія

Драга Дмитро

Коваленко Софія

Цикалюк Давід

ЗОШ №3

ЗОШ №1

НВК-міська гімназія

ЗОШ №1

НВК №7-колегіум

ЗОШ №3

ЗОШ №3

Ярошенко С.М.

Шпеник С.В.

Шевченко І.Г.

Шпеник С.В.

Матвієнко Л.Д.

Черкавська О.Й.

Вечерук Л.М.

 

Серед учнів 10-х класів

І

ІІ

ІІІ

ІІІ

ІІІ

ІІІ

ІІІ

 

Кравець Олена

Мережко Владислав

Музиченко Оксана

Дзисюк Дарія

Чапуріна Валерія

Чеканюк Юлія

Салипа Марія

 

НВК №17

ЗОШ №3

НВК-міська гімназія

НВК №17

ЗОШ №11

ЗОШ №8

ЗОШ №11

 

Кравець В.М.

Закорчменна Н.А.

Чернишева Л.А.

Кравець В.М.

Руда О.В., Мамчур І.М.

Тодорчук Л.Є.

Мамчур І.М.

Серед учнів 11-х класів

ІІ

ІІ

ІІІ

ІІІ

ІІІ

Таран Ірина

Степовик Анна

Марченко Катерина

Шуляк Катерина

Ямчук Аліна

ЗОШ №14

ЗОШ №3

НВК №7-колегіум

НВК №17

ЗОШ №11

Золотніцька Л.П.

Бондаренко Г.С.

Лісова Л.В.

Островський Р.В.

Третьяк С.М.

 

Бажаємо успіхів у ІІІ етапі ІX Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка!!!!