24 листопада 2018 року на базі Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №14 відбулась олімпіада з іноземної мови. Переможцями олімпіади з англійської мови визнані таки учні:
№№ п/п |
Прізвище ,ім’я учасника олімпіади |
Клас |
Навчальний заклад |
Зайняте місце |
Прізвище, Ім’я, по батькові вчителя |
1. |
Бевз Євгеній |
8 |
НВК-міська гімназія |
І |
Сундарєва Л.М. |
2. |
Михайлова Марія |
8 |
НВК-міська гімназія |
ІІ |
Довганюк Т.В. |
3. |
Мендусь Олександра |
8 |
НВК-міська гімназія |
ІІ |
Довганюк Т.В. |
4 |
Сергієнко Сергій |
8 |
НВК-міська гімназія |
ІІ |
Петровська О.В. |
5 |
Лагуш Ірина |
8 |
ЗОШ№9 |
ІІ |
Близнюк О.Б. |
6 |
Діденко Анастасія |
8 |
СШ№12 |
ІІ |
Шуба В.В. |
7 |
Марченко Марія |
8 |
ЗОШ№14 |
ІІ |
Панченко Н.В. |
8 |
Павлова Крістіна |
8 |
НВК-міська гімназія |
ІІІ |
Довганюк Т.В. |
9 |
Грищенко Вікторія |
8 |
НВК№7-колегіум |
ІІІ |
Полікарпова О.В. |
10 |
Триліс Галина |
8 |
ЗОШ№8 |
ІІІ |
Пацьора О.В. |
11 |
Манерова Юлія |
8 |
НВК№10-медична гімназія |
ІІІ |
Пучкова Л.І. |
12 |
Губа Іван |
8 |
ЗОШ№11 |
ІІІ |
Кернос О.В. |
13 |
Вострікова Альона |
9 |
НВК-міська гімназія |
І |
Петровська О.В. |
14 |
Цикалюк Давід |
9 |
ЗОШ№3 |
І |
Цикалюк Л.П. |
15 |
Богдан Софія |
9 |
НВК-міська гімназія |
ІІ |
Харук Т.П. |
16 |
Проніна Лідія |
9 |
НВК-міська гімназія |
ІІ |
Харук Т.П. |
17 |
Злобін Даніїл |
9 |
НВК-міська гімназія |
ІІ |
Петровська О.В. |
18 |
Прядкіна Дар’я |
9 |
НВК-міська гімназія |
ІІ |
Петровська О.В. |
19 |
Луговський Роман |
9 |
ЗОШ№3 |
ІІ |
Цикалюк Л.П. |
20 |
Звєрєва Анна |
9 |
ЗОШ№11 |
ІІ |
Козак А.Ю. |
21 |
Дунаєнко Аліна |
9 |
ЗОШ№8 |
ІІІ |
Харченко О.А. |
22 |
Олійник Марія |
9 |
СШ№12 |
ІІІ |
Шуба В.В. |
23 |
Франчук Віктор |
9 |
ЗОШ№14 |
ІІІ |
Машкіна Т.В. |
24 |
Тарасенко Анастасія |
10 |
НВК-міська гімназія |
І |
Петровська О.В. |
25 |
Зозуля Аліна |
10 |
НВК-міська гімназія |
ІІ |
Петровська О.В. |
26 |
Сорокіна Анна |
10 |
НВК-міська гімназія |
ІІ |
Петровська О.В. |
27 |
Музиченко Оксана |
10 |
НВК-міська гімназія |
ІІ |
Петровська О.В. |
28 |
Розгон Вероніка |
10 |
ЗОШ№4 |
ІІ |
Ніколова Т.А. |
29 |
Дзисюк Дар’я |
10 |
НВК№17 |
ІІ |
Ленчук Л.В. |
30 |
Вішталь Анна |
10 |
НВК-міська гімназія |
ІІІ |
Пономаренко О.В. |
31 |
Гулеватий Олександр |
10 |
НВК-№7-колегіум |
ІІІ |
Мельник В.В. |
32 |
Квашук Анжела |
10 |
СШ№12 |
ІІІ |
Котляренко Л.М. |
33 |
Гуцал Анастасія |
10 |
СШ№12 |
ІІІ |
Кравченко І.В. |
34 |
Востріков Олексій |
11 |
НВК-міська гімназія |
І |
Довганюк Т.В. |
35 |
Шуляк Катерина |
11 |
НВК№17 |
І |
Островський Р.В. |
36 |
Степашко Аліна |
11 |
НВК-міська гімназія |
ІІ |
Довганюк Т.В. |
37 |
Микитчак Максим |
11 |
ЗОШ№5 |
ІІ |
Туман В.М. |
38 |
Глобчак Дар’я |
11 |
ЗОШ№11 |
ІІ |
Гумен І.В. |
39 |
Чукаль Андрій |
11 |
НВК-міська гімназія |
ІІІ |
Довганюк Т.В. |
40 |
Джим Анастасія |
11 |
ЗОШ№9 |
ІІІ |
Лагуш Л.В. |
41 |
Яковенко Анна |
11 |
ЗОШ№11 |
ІІІ |
Гумен І.В. |
42 |
Притула Ілля |
11 |
ЗОШ№11 |
ІІІ |
Козак Л.І. |
Переможцями олімпіади з німецької мови визнані таки учні:
№№ п/п |
Прізвище ,ім’я учасника олімпіади |
Клас |
Навчальний заклад |
Зайняте місце |
Прізвище, Ім’я, по батькові вчителя |
1. |
Діденко Владислав |
8 |
ЗОШ№11 |
І |
Ботвин Г.В. |
2. |
Колодько Дар’я |
8 |
ЗОШ№11 |
ІІ |
Ботвин Г.В. |
3. |
Берташуте Данієла |
9 |
НВК-міська гімназія |
ІІ |
Хоптяна М.М. |
4 |
Пашенюк Анастасія |
10 |
ЗОШ№3 |
ІІ |
Столяр О.В. |
5 |
Логвіненко Марія |
10 |
НВК-міська гімназія |
ІІІ |
Хоптяна М.М. |
6 |
Назаренко Наталія |
11 |
ЗОШ№4 |
І |
Логоша Л.І. |
7 |
Власова Єлизавета |
11 |
СШ№12 |
ІІ |
Горбатюк Г.М. |
8 |
Удніков Вадим |
11 |
ЗОШ№4 |
ІІІ |
Логоша Л.І. |
Вітаємо учнів та вчителів, що їх готували, із перемогою!!!