Електронна реєстрація в заклади дошкільної освіти
Умови приймання дітей до закладів загальної середньої освіти
Ми в соцмережах - Facebook!
is bluehost good

Засідання міського методичного об’єднання вчителів 1-х класів

Відповідно до плану роботи відділу освіти на 2018/2019 навчальний рік 06 грудня 2018 року на базі Уманського навчально - виховного комплексу №17 «Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» (директор Теличко М.В.) відбулося засідання міського методичного об’єднання вчителів 1-х класів у формі семінару-практикуму на тему: «Інтегрований підхід до вивчення предметів курсу «Я досліджую світ» в умовах реалізації Концепції Нової української школи».

Метою засідання було ознайомлення членів методичного об’єднання з основними аспектами, метою та шляхами реалізації інтегрованого навчання в освітньому процесі початкової школи; стимулювання вчителів до створення сприятливих умов для оптимальної активізації розумової діяльності учнів, інтенсивного розвитку самостійної пізнавальної діяльності, індивідуальних творчих здібностей, бажання вчитися; сприяння підвищенню фахового рівня та педагогічної майстерності вчителів початкових класів.

Відкрила засідання методист з навчально-виховної роботи методичного кабінету Осіяненко Н.М. та ознайомила учасників з планом та завданнями семінару. Основні аспекти проблеми, що розглядалася, висвітлила керівник міського методичного об’єднання Пензай Л.І.

Актуальну тему «Теоретико - методологічні засади та характеристика технологій інтегрованого навчання» у доповіді, що супроводжувалась презентаційними матеріалами, розкрила вчитель початкових класів І кваліфікаційної категорії ЗОШ №3 Кулібаба Н.Л.

1

Цікаву ділову гру на тему: «Значення проблемної активності учня в формуванні пізнавального інтересу під час уроків інтегрованого курсу «Я досліджую світ» провела вчитель початкових класів вищої кв. категорії НВК № 10-медичної гімназії Бондар Л.В.

1

1

Змістовний майстер-клас на тему: «Інтегроване навчання на уроках математики у початковій школі» для учасників семінару провела вчитель початкових класів вищої кваліфікаційної категорії НВК №17 Дерев’янко Н.В.

1

Вчителі 1-х класів ознайомилися з новинками психолого-педагогічної та методичної літератури з означеного питання під час роботи «методичного калейдоскопу».

У ході обговорення відкритих заходів учасники семінару виробили рекомендації, які озвучила керівник міського методичного об’єднання Пензай Л.І. Підсумок семінару підвела методист з навчально-виховної роботи методичного кабінету Осіяненко Н.М.

Семінар носив науково-практичне та пізнавальне спрямування, сприяв підвищенню фахового рівня та педагогічної майстерності вчителів початкових класів.

 

Відділ освіти Уманської міської ради © 2019