Електронна реєстрація в заклади дошкільної освіти
Умови приймання дітей до закладів загальної середньої освіти
Ми в соцмережах - Facebook!
is bluehost good

Олімпіади з математики

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики 2018/2019 навчального року

п/п

Прізвище, ім’я

 учня

 Навчальний заклад

Клас

Місце, зайняте у ІІ етапі олімпіади

Прізвище, ім’я, по батькові учителя, який підготував учня

1.       

Нетудихата Станіслав

ЗОШ № 9

6

І

Збарживецька Н.М.

2.       

Діхтяренко Михайло

НВК –міська гімназія

6

ІІ

Зоріна О.М.

3.       

Бєсєдін Кіріл

НВК - міська гімназія

6

ІІ

Зоріна О.М.

4.       

Гоменюк Богдан

ЗОШ № 14

6

ІІІ

Коваль Т.М.

5.       

Панченко Жан

ЗОШ № 9

6

ІІІ

Сухецька Л.І.

6.       

Унковська Надія

ЗОШ № 4

6

ІІІ

Шмалій Н.І.

7.       

Мельник Злата

ЗОШ № 11

6

ІІІ

Яковлєва Л.В.

8.       

Ганута Мирослав

ЗОШ №3

6

ІІІ

Рибак А.О.

9.       

Петриченко Вікторія

ЗОШ № 14

7

І

Холява В.П.

10.   

Ковальчук Дмитро

ЗОШ № 6

7

ІІ

Кацалап Н.О.

11.   

Онищук Роман

ЗОШ № 4

7

ІІІ

Солохова С.А.

12.   

Діденко Карина

ЗОШ №5

7

ІІІ

Дзюменко Л.К.

13.   

Гоменюк Владислав

ЗОШ № 9

7

ІІІ

Побережна Т.Г.

14.   

Дідур Данило

НВК - міська гімназія

7

ІІІ

Зоріна О.М.

15.   

Кабанець Соломія

ЗОШ № 9

8

І

Збарживецька Н.М.

16.   

Мельник Ілля

ЗОШ № 3

8

ІІ

Рибчак А.О.

17.   

Бевз Євгеній

НВК –міська гімназія

8

ІІІ

Зоріна О.М.

18.   

Дякон Олександр

НВК –міська гімназія

9

І

Усата О.М.

19.   

Машинник Назар

ЗОШ № 9

9

ІІ

Сухецька Л.І.

20.   

Плахотнюк Марія

НВК № 7 – колегіум

9

ІІ

Загребельна С.В.

21.   

Ткаченко Артем

ЗОШ № 4

9

ІІІ

Солохова С.А.

22.   

Сопун Ірина

ЗОШ № 11

9

ІІІ

Гоменюк Т.М.

23.   

Майборода Володимир

ЗОШ № 3

9

ІІІ

Ружин Л.В.

24.   

Рига Роман

ЗОШ № 11

10

ІІ

Хорунжа Н.М.

25.   

Кузьменко Ілля

ЗОШ № 11

10

ІІІ

Хорунжа Н.М.

26.   

Герасименко Тимофій

НВК –міська гімназія

10

ІІІ

Гончар М.Д.

27.   

Дульський

Максим

ЗОШ № 14

10

ІІІ

Волошина О.К.

28.   

Степашко Аліна

НВК –міська гімназія

11

І

Зозуля А.Б.

29.   

Степовик Анна

ЗОШ № 3

11

ІІ

Синиця А.М.

30.   

Назаренко Наталія

ЗОШ № 4

11

ІІ

Солохова С.А.

31.   

Дімітрова Альона

НВК – міська гімназія

11

ІІ

Зозуля А.Б.

32.   

Бортніченко Владлена

НВК – міська гімназія

11

ІІІ

Зозуля А.Б.

Відділ освіти Уманської міської ради © 2019