Електронна реєстрація в заклади дошкільної освіти
Умови приймання дітей до закладів загальної середньої освіти
Ми в соцмережах - Facebook!
is bluehost good

НЕ СМІТИ У СВОЄМУ ДОМІ!

В Уманському міському центрі еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді відбулося відкрите засідання клубів «Молодь за здоровий спосіб життя» та «Мандрівники». Засідання було присвячене одній з найактуальніших проблем сьогодення – забрудненню довкілля та проблеми сортування сміття.

Метою заходу було: привернути молодь до актуальної екологічної проблеми сучасності – засміченості, разом з'ясувати які є шляхи подолання проблеми, виховати відповідальне ставлення до довкілля та самого себе.

Вихованці дізналися, що основною причиною зростання обсягів побутових відходів – це зміна способу життя людини. Людство використовує все більше матеріалів, які за своїми властивостями настільки відрізняються від натуральних, що після повернення у природне середовище у вигляді відходів розкладаються дуже повільно, або зовсім не розкладаються.

Щороку в Україні твердих побутових відходів стає на 50млн. кубометрів більше, а промислових - на 175млн, їх було б врази менше, якби люди навчились правильно викидати сміття, починаючи сортувати його вже вдома.

Сміття поступово стає монстром цивілізації. Тому, беручи участь у нашому заході, вихованці змогли відповісти на головне запитання: «Що треба кожному зробити, щоб наше довкілля стало здоровим і екологічно чистим?»

Під час заходу працювала виставка на якій вихованці ЕНЦ продемонстрували вироби з покидькового матеріалу.

1

Відділ освіти Уманської міської ради © 2019