15 грудня 2018 року на базі Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11 ім. М.П.Бажана Уманської міської ради Черкаської області проведено ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з української мови і літератури

Вітаємо учнів - переможців та учителів, що їх підготували, з перемогою!

Жупаник Марію, ученицю 7 класу Навчально-виховного комплексу «Уманська міська гімназія – школа естетичного виховання» Уманської міської ради Черкаської області, за зайняте І місце, вчитель Залізко Л.М.;

Савранську Анну, ученицю 7 класу Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11 ім. М.П.Бажана Уманської міської ради Черкаської області, за зайняте ІІ місце, вчитель Баліцька Л.А.;

Зубіцьку Маргариту, ученицю 7 класу Навчально-виховного комплексу «Уманська міська гімназія – школа естетичного виховання» Уманської міської ради Черкаської області, за зайняте ІІ місце, вчитель Залізко Л.М.;

Чепку Софію, ученицю 7 класу Навчально-виховного комплексу «Уманська міська гімназія – школа естетичного виховання» Уманської міської ради Черкаської області, за зайняте ІІІ місце, вчитель Король Н.М.;

Томашевську Олександру, ученицю 7 класу Уманського навчально-виховного комплексу № 17 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», за зайняте ІІІ місце, вчитель Прокопенко О.В.;

Машинник Наталію, ученицю 7 класу Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 9 Уманської міської ради Черкаської області, за зайняте ІІІ місце, вчитель Ярова В.П.;

Нечеснюка Валерія, учня 7 класу Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11 ім. М.П.Бажана Уманської міської ради Черкаської області, за зайняте ІІІ місце, вчитель Баліцька Л.А.;

Сидорук Олександру, ученицю 7 класу Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 9 Уманської міської ради Черкаської області, за зайняте ІІІ місце, вчитель Нікіфорова Н.С.;

Рябокінь Софію, ученицю 7 класу Навчально-виховного комплексу «Уманська міська гімназія – школа естетичного виховання» Уманської міської ради Черкаської області, за зайняте ІІІ місце, вчитель Бутулінська Т.М.;

Кащук Вікторію, ученицю 7 класу Уманського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 – колегіум» Уманської міської ради Черкаської області, за зайняте ІІІ місце, вчитель Глобчак С.В.;

Мазуренко Анну, ученицю 7 класу Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 Уманської міської ради Черкаської області, за зайняте ІІІ місце, вчитель Тодорчук Л.Є.;

Шевченко Вікторію, ученицю 8 класу Навчально-виховного комплексу «Уманська міська гімназія – школа естетичного виховання» Уманської міської ради Черкаської області, за зайняте І місце, вчителі Пархета Ж.М., Музика О.В.;

Сергієнка Сергія, учня 8 класу Навчально-виховного комплексу «Уманська міська гімназія – школа естетичного виховання» Уманської міської ради Черкаської області, за зайняте ІІ місце, вчителі Пархета Ж.М., Музика О.В.;

Гладку Діану, ученицю 8 класу Уманської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 12 з поглибленим вивченням англійської мови Уманської міської ради Черкаської області, за зайняте ІІ місце, вчитель Гонтарук Т.Л.;

Босович Катерину, ученицю 8 класу Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Уманської міської ради Черкаської області, за зайняте ІІ місце, вчитель Врачинська І.С.;

Бевза Євгенія, учня 8 класу Навчально-виховного комплексу «Уманська міська гімназія – школа естетичного виховання» Уманської міської ради Черкаської області, за зайняте ІІІ місце, вчителі Островська В.І., Король Н.М.;

Павлову Крістіну, ученицю 8 класу Навчально-виховного комплексу «Уманська міська гімназія – школа естетичного виховання» Уманської міської ради Черкаської області, за зайняте ІІІ місце, вчитель Король Н.М.;

Лагуш Ірину, ученицю 8 класу Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 9 Уманської міської ради Черкаської області, за зайняте ІІІ місце, вчитель Яременко Л.В.;

Скляр Діану, ученицю 8 клас Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Уманської міської ради Черкаської області, за зайняте ІІІ місце, вчитель Прилуцька Л.Г.;

Левченко Ольгу, ученицю 8 класу Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 ім. В.І.Чуйкова Уманської міської ради Черкаської області, за зайняте ІІІ місце, вчитель Луценко Л.С.;

Коваленко Софію, ученицю 9 класу Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Уманської міської ради Черкаської області, за зайняте І місце, вчитель Черкавська О.Й. ;

Арутюнян Анастасію, ученицю 9 класу Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 9 Уманської міської ради Черкаської області, за зайняте ІІ місце, вчитель Яременко Л.В.;

Довгань Анастасію, ученицю 9 класу Уманського навчально-виховного комплексу № 17 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», за зайняте ІІ місце, вчитель Кравець В.М.;

Поліщук Анастасію, ученицю 9 класу Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 ім. О.С.Пушкіна Уманської міської ради Черкаської області, за зайняте ІІ місце, вчитель Шпеник С.В.;

Звєрєву Анну, ученицю 9 класу Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11 ім. М.П.Бажана Уманської міської ради Черкаської області, за зайняте ІІІ місце, вчитель Ємельянова В.В.;

Павленкова Олега, учня 9 класу Уманського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 – колегіум» Уманської міської ради Черкаської області, за зайняте ІІІ місце, вчитель Стулова Л.В.;

Коголь Віту, ученицю 9 класу Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11 ім. М.П.Бажана Уманської міської ради Черкаської області, за зайняте ІІІ місце, вчитель Рябушкіна В.М.;

Логвіненко Марію, ученицю 10 класу Навчально-виховного комплексу «Уманська міська гімназія – школа естетичного виховання» Уманської міської ради Черкаської області, за зайняте ІІ місце, вчителі Жовтюк Л.В., Островська В.І.;

Герасименка Тимофія, учня 10 класу Навчально-виховного комплексу «Уманська міська гімназія – школа естетичного виховання» Уманської міської ради Черкаської області, за зайняте ІІІ місце, вчителі Чернишева Л.А., Шевченко І.Г.;

Мохомет Світлану, ученицю 10 класу Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Уманської міської ради Черкаської області, за зайняте ІІІ місце, вчитель Середюк Л.В.;

Музиченко Оксану, ученицю 10 класу Навчально-виховного комплексу «Уманська міська гімназія – школа естетичного виховання» Уманської міської ради Черкаської області, за зайняте ІІІ місце, вчитель Чернишева Л.А.;

Бортніченко Владлену, ученицю 11 класу Навчально-виховного комплексу «Уманська міська гімназія – школа естетичного виховання» Уманської міської ради Черкаської області, за зайняте І місце, вчитель Молоканова В.М.;

Степовик Анну, ученицю 11 класу Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Уманської міської ради Черкаської області, за зайняте ІІ місце, вчителі Бондаренко Г.С., Прилуцька Л.Г.;

Тимошенко Олександру, ученицю 11 класу Навчально-виховного комплексу «Уманська міська гімназія – школа естетичного виховання» Уманської міської ради Черкаської області, за зайняте ІІІ місце, вчитель Молоканова В.М.;

Шуляк Катерину, ученицю 11 класу Уманського навчально-виховного комплексу № 17 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», за зайняте ІІІ місце, вчитель Островський Р.В.