Електронна реєстрація в заклади дошкільної освіти
Умови приймання дітей до закладів загальної середньої освіти
Ми в соцмережах - Facebook!
is bluehost good

ХХІV обласна Спартакіада школярів -2018

Завершились змагання ХХІV обласної Спартакіади школярів-2018, в яких взяли участь 35 команд міст ,районів, територіальних громад Черкаської області.

У змаганнях обласної Спартакіади взяли активну участь і показали високі результати збірні команди школярів м. Умань. Вітаємо збірні команди юнаків та дівчат з волейболу, які посіли І та ІV місця, з баскетболу – за зайняті ІІІ та ІV місця, настільного тенісу та футболу - за перші місця.

У загальному підсумку Спартакіади команди школярів м. Умань посіли друге місце.

Такий результат став можливим завдяки тісній співпраці відділу освіти Уманської міської ради та відділу з питань фізичної культури і спорту Уманської міської ради, УМЦФЗН „Спорт для всіх”, Уманської ДЮСШ, закладів загальної середньої освіти міста та громадських організацій, що здійснюють свою діяльність у галузі спорту.

У нашому місті цінують досягнення юних спортсменів. Під час проведення щорічного свята обдарованої молоді „Золотий Олімп” грошовими винагородами міської ради та дипломами відзначаються переможці та призери спортивних змагань всеукраїнського, обласного рівнів , у тому числі і переможці обласної Спартакіади школярів.

Вітаємо учасників змагань обласної Спартакіади-2018 та тренерів, що їх підготували, з перемогами!!!!

Відділ освіти Уманської міської ради © 2019