Електронна реєстрація в заклади дошкільної освіти
Умови приймання дітей до закладів загальної середньої освіти
Ми в соцмережах - Facebook!
is bluehost good

Зустріч уманських школярів з представниками Юнацького Корпусу Черкащини

З метою виховання дітей у дусі відданості Україні та українському народу через плекання національних патріотичних традицій та моральних цінностей, здобуття молоддю практичних навичок та розвиток здібностей з військової підготовки, у рамках реалізації ініціативи «Громада, дружня до дітей та молоді» у січні 2019 року учні 9-10 класів Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8 мали нагоду поспілкуватися із представниками Юнацького Корпусу Черкащини про військову мужність і завзяту боротьбу за незалежну та соборну Україну.

Голова Юнацького Корпусу Черкащини Іван Хижняк розповів про особливості індивідуальної зброї бійця української армії, провів показове заняття з розбирання та збирання автомата АК-74. Інструктор домедичної допомоги Роман Надточий продемонстрував способи надання першої медичної допомоги у надзвичайних екстремальних ситуаціях.

По закінченню зустрічі Іван Хижняк наголосив на важливості діяльності кожного громадянина України, незалежно від професії чи соціального статусу, зауважив, що основне завдання молодого покоління сьогодні – бути чесними, патріотичними людьми та відстоювати інтереси України у суспільстві.

1

1

1

1

1

Відділ освіти Уманської міської ради © 2019