Електронна реєстрація в заклади дошкільної освіти
Умови приймання дітей до закладів загальної середньої освіти
Ми в соцмережах - Facebook!
is bluehost good

Участь у відзначенні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Війна…Це слово асоціюється з чимось жахливим. Наша Батьківщина пройшла через велику кількість воєн… З війною, на превеликий жаль, пов’язане і наше сьогодення…

В ці дні відбувається вшанування учасників бойових дій на території інших держав. В станції юних техніків м. Умані в рамках реалізації ініціативи «Громада, дружня до дітей та молоді» проходить ряд заходів з цієї нагоди: години спілкування, перегляд фото- та відео-матеріалів. Гуртківці малюють малюнки, роблять колажі, плакати, листівки з тематики «Трагедія і подвиг Афганської війни». Підготувлено фотовиставку «Наші земляки –учасники бойових дій на території Афганістану та інших локальних конфліктів».

11 лютого відбувся загальностанційний захід «Вони повернулися з Афганістану», на який було запрошено воїна-інтернаціоналіста, учасника бойових дій Боровіцького Сергія Васильовича.

1

Учні з цікавістю слухали розповідь воїна, його пісні, давали запитання . Дмитро Волошин виступив з музичною композицією на сопілці.

1

Діти розповідали вірші та подарували гостю напам’ять витинанку і фото. Зустріч була цікавою і корисною, вкотре підтвердила важливість Миру на землі та потребу кожної свідомої людини робити особистий внесок у його збереження та творення Добра.

1

Відділ освіти Уманської міської ради © 2019