Електронна реєстрація в заклади дошкільної освіти
Умови приймання дітей до закладів загальної середньої освіти
Ми в соцмережах - Facebook!
is bluehost good

Засідання міського методичного об’єднання керівників шкільних методичних об’єднань вчителів початкових класів

Відповідно до плану роботи відділу освіти Уманської міської ради на 2018/2019 навчальний рік 12 лютого 2019 року на базі Уманського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І – ІІ ступенів № 6 – дошкільний навчальний заклад» (директор Надєіна С.В.) відбулося засідання міського методичного об’єднання керівників шкільних методичних об’єднань вчителів початкових класів у формі науково-практичного семінару з проблеми «Роль тренінгових занять у системі методичної роботи з педагогічними працівниками початкової школи».

Метою семінару було ознайомити керівників шкільних методичних об’єднань з новими підходами до проведення методичної роботи з педагогічними працівниками початкової ланки освіти у світлі впровадження Концепції Нової української школи.

Відкрила засідання та ознайомила присутніх з темою, планом, завданнями семінару та основними аспектами проблеми, що розглядалася, методист з навчально-виховної роботи методичного кабінету відділу освіти Осіяненко Н.М.

Методичний аналіз питання «Система методичної роботи у рамках шкільного методичного об’єднання учителів початкових класів» провела вчитель початкових класів І кваліфікаційної категорії НВК № 6 Василевська Г.М.

1

Актуальне питання «Інноваційні форми методичної роботи як засіб удосконалення професійної компетентності педагогів» у змістовній доповіді з презентаційними матеріалами розкрила вчитель початкових класів І кваліфікаційної категорії, керівник шкільного методичного об’єднання НВК № 6 Данилишина Т.М. та провела з учасниками семінару цікавий майстер-клас «Роль тренінгових технологій у розвитку педагогічної майстерності учителя початкових класів».

1

1

Під час «брифінгу», який провела керівник міського методичного об’єднання Баранюк В.В., відбулося активне обговорення та обмін досвідом роботи з питань щодо ролі інноваційних форм у системі методичної роботи з педагогічними працівниками початкової школи.

Новинками з «методичної скриньки» поділилась з присутніми вчитель початкових класів вищої кваліфікаційної категорії НВК № 6 Кацалап Г.М.

1

У результаті обговорення відкритих заходів було вироблено відповідні рекомендації. Семінар сприяв підвищенню фахового рівня та педагогічної майстерності керівників шкільних методичних об’єднань вчителів початкових класів.

Відділ освіти Уманської міської ради © 2019