Вітаємо переможців ІІ етапу X Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
Місце |
Переможець |
Назва закладу |
Вчитель |
Серед учнів 5-х класів |
|||
ІІ ІІІ ІІІ ІІІ ІІІ
|
Кучмій Віталіна Кравчук Олександра Рибальченко Дар'я Шарепо Іван Довгаль Тетяна |
НВК-міська гімназія НВК-міська гімназія ЗЗСО №3 ЗЗСО №5 ЗЗСО №1 |
Шевченко І.Г. Музика О.В. Прилуцька Л.Г. Олійник О.Л. Шпеник С.В.
|
Серед учнів 6-х класів |
|||
І ІІ ІІ ІІ ІІ ІІ ІІ ІІ ІІІ ІІІ ІІІ ІІІ |
Коваленко Валерія Смульська Ольга Гонца Дар'я Дяченко Тетяна Деркач Софія Опенько Софія Кравець Андрій Гервасовська Ангеліна Басихіна Софія Островська Анна Балка Даніїл Шпак Анастасія |
ЗЗСО №14 НВК – міська гімназія ЗЗСО №4 ЗЗСО №4 ЗЗСО №3 НВК-міська гімназія НВК №10-мед. гімназія НВК-міська гімназія НВК-міська гімназія НВК-міська гімназія УСШ №12 ЗЗСО №1 |
Король С.А.; Золотніцька Л.П. Шевченко І.Г. Трохименко І.М. Трохименко І.М. Середюк Л.В. Залізко Л.М. Білозор Л.Г. Островська В.І. Бутулінська Т.М. Шевченко І.Г. Гонтарук Т.Л. Шпеник С.В. |
Серед учнів 7-х класів |
|||
І ІІ ІІ ІІІ ІІІ ІІІ ІІІ |
Тупчій Софія Щепановська Анастасія Воронова Дар'я Кузьменко Ангеліна Усольцева Владислава Скоромна Олександра Сіваєв Богдан |
НВК №7-колегіум ЗЗСО №4 ЗЗСО №11 ЗЗСО №14 ЗЗСО №5 НВК – міська гімназія ЗЗСО №3 |
Ганич С.М., Лісова Л.В.. Андрущенко О.М. Загороднюк Ю.В. Бабій А.П. Синиця С.В. Бутулінська Т.М. Прокопчук В.Я. |
Серед учнів 8-х класів |
|||
І ІІ ІІ ІІ ІІІ ІІІ ІІІ ІІІ |
Жупаник Марія Савранська Анна Рябокінь Софія Семенова Дар'я Гонтаренко Денис Кравець Олександр Білошкурський Микола Діденко Карина |
НВК-міська гімназія ЗОШ №11 НВК-міська гімназія НВК №10-мед.гімназія ЗЗСО №11 НВК №17 ЗЗСО №3 ЗЗСО №5 |
Залізко Л.М. Баліцька Л.А. Бутулінська Т.М. Фоменко Л.М. Яковлєва Л.А.. Прокопенко О.В. Вечерук Л.М. Синиця С.В. |
Серед учнів 9-х класів |
|||
ІІ ІІ ІІ ІІІ ІІІ ІІІ |
Кабанець Соломія Уманець Марія Марченко Марія Михайлова Марія Манєрова Юлія Левченко Ольга |
ЗЗСО №9 ЗЗСО №8 ЗЗСО №14 НВК-міська гімназія НВК №10-мед.гімн. ЗЗСО №5 |
Яременко Л.В. Семенчук Т.М. Янішевська Т.Л. Король Н.М. Фоменко Л.М. Луценко Л.С. |
Серед учнів 10-х класів |
|||
І ІІ ІІ ІІІ ІІІ ІІІ ІІІ |
Поліщук Анастасія Плахотнюк Марія Коваленко Софія Івичук Мар'яна Затарахкан Анна Соболенко Лілія Цикалюк Давід |
ЗЗСО №1 НВК №7-колегіум ЗЗСО №3 ЗЗСО №14 НВК-міська гімназія ЗЗСО №11 ЗЗСО №3 |
Шпеник С.В. Матвієнко Л.Д. Черкавська О.Й. Золотніцька Л.П. Бутулінська Т.М. Загороднюк Ю.В., Рябушкіна В.М. |
Серед учнів 11-х класів |
|||
І ІІ ІІІ ІІІ ІІІ |
Музиченко Оксана Кравець Олена Герасименко Тимофій Ткачук Світлана Шаканалієва Софія |
НВК – міська гімназія НВК №17 НВК-міська гімназія ЗЗСО №4 ЗЗСО №11 |
Чернишева Л.А. Кравець В.М. Молоканова В.М.,Чернишева Л.А. Андрущенко О.М. Лиса К.В. |