Електронна реєстрація в заклади дошкільної освіти
Умови приймання дітей до закладів загальної середньої освіти
Ми в соцмережах - Facebook!
is bluehost good

Олімпіада з іноземної мови

23 листопада 2019 року на базі Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11 ім.М.П.Бажана відбулась олімпіада з іноземної мови.

Переможцями олімпіади з англійської мови визнані таки учні:

№№

п/п

Прізвище ,ім’я учасника олімпіади

Клас

Навчальний

заклад

Зайняте місце

Прізвище,

Ім’я, по батькові вчителя

1

Клименко Дар’я

8

УСШ№12

І

Петришина Т.П.

2

Жупаник Марія

8

НВК-міська гімназія

ІІ

Ловчинська Л.Ф.

3

Фещенко Наталія

8

ЗЗСО№9

ІІ

Крочак І.В.

4

Маняк Яна

8

ЗЗСО№3

ІІІ

Столяр О.В.

5

Поступайло Владислава

8

ЗЗСО№5

ІІІ

Туман В.М.

6

Бондар Віталій

8

НВК№7-колегіум

ІІІ

Любонько С.В.

7

Бурбеза Максим

8

ЗЗСО№8

ІІІ

Пацьора О.В.

8

Бессараб Валерія

8

ЗЗСО№9

ІІІ

Крочак І.В.

9

Бевз Євгеній

9

НВК-міська гімназія

І

Харук Т.П.

10

Мендусь Олександра

9

НВК-міська гімназія

ІІ

Довганюк Т.В.

11

Сергієнко Сергій

9

НВК-міська гімназія

ІІ

Мельник А.В.

12

Печонкіна Анна

9

ЗЗСО№4

ІІ

Видрик О.В.

13

Марченко Марія

9

ЗОШ№14

ІІ

Панченко Н.В.

14

Лагуш Ірина

9

ЗОШ№9

ІІ

Близнюк О.Б.

15

Грищенко Вікторія

9

НВК№7-колегіум

ІІІ

Полікарпова О.В.

16

Губа Іван

9

ЗЗСО№11

ІІІ

Кернос О.В.

17

Діденко Анастасія

9

СШ№12

ІІІ

Шуба В.В.

18

Вострікова Альона

10

НВК-міська гімназія

І

Довганюк Т.В.

19

Проніна Лідія

10

НВК-міська гімназія

І

Харук Т.П.

20

Загребнюк Євгенія

10

ЗЗСО№3

ІІ

Цикалюк Л.П.

21

Гнідий Костянтин

10

ЗЗСО№11

ІІ

Козак А.Ю.

22

Цикалюк Давід

10

ЗЗСО№3

ІІІ

Цикалюк Л.П.

23

Дунаєнко Аліна

10

ЗЗСО№8

ІІІ

Харченко О.А.

24

Рябоконь Вікторія

10

НВк№10-медична гімназія

ІІІ

Пучкова Л.І.

25

Звєрєва Анна

10

ЗЗСО№11

ІІІ

Кернос О.В.

26

Негрова Каріна

10

УСШ №12

ІІІ

Шуба В.В.

27

Концеба Анна

11

УСШ№12

І

Петришина Т.П.

28

Зозуля Аліна

11

НВК-міська гімназія

ІІ

Довганюк Т.В.

29

Музиченко Оксана

11

НВК-міська гімназія

ІІ

Довганюк Т.В.

30

Логвиненко Марія

11

НВК-міська гімназія

ІІ

Мельник А.В.

31

Тарасенко Анастасія

11

НВК-міська гімназія

ІІІ

Довганюк Т.В.

32

Мартинюк Ольга

11

НВК-міська гімназія

ІІІ

Довганюк Т.В.

33

Гуменюк Дарина

11

ЗЗСО№9

ІІІ

Лагуш Л.В.

34

Каліновська Тетяна

11

ЗЗСО№11

ІІІ

Козак Л.І.

35

Заєць Анна

11

ЗЗСО№11

ІІІ

Гумен І.В.

36

Франчук Каріна

11

НВК№17

ІІІ

Ленчук Л.В.

37

Дзисюк Дар’я

11

НВК№17

ІІІ

Ленчук Л.В.

Переможцями олімпіади з німецької мови визнані таки учні: 

№№

п/п

Прізвище ,ім’я учасника олімпіади

Клас

Навчальний

заклад

Зайняте місце

Прізвище,

Ім’я, по батькові вчителя

1

Савранська Анна

8

ЗЗСО№11

І

Трач Л.В.

2

Рябокінь Софія

8

НВК-міська гімназія

ІІ

Грицай О.В.

3

Степанов Мирослав

8

НВК№7-колегіум

ІІІ

Семчук М.Ю.

4

Ройтенко Вікторія

9

ЗЗСО№11

ІІ

Ботвин Г.В.

5

Діденко Владислав

9

ЗЗСО№11

ІІІ

Трач Л.В.

6

Клімович Максим

10

ЗЗСО№11

ІІІ

Ботвин Г.В.

7

Вішталь Анна

11

НВК-міська гімназія

І

Хоптяна М.М.

Вітаємо учнів та вчителів, що їх готували, із перемогою!!!

Відділ освіти Уманської міської ради © 2019