Електронна реєстрація в заклади дошкільної освіти
Умови приймання дітей до закладів загальної середньої освіти
Ми в соцмережах - Facebook!
is bluehost good

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з географії 2019/2020 навчального року

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з географії 2019/2020 навчального року

п/п

Прізвище, ім’я

 учня

 Навчальний заклад

Клас

Місце, зайняте у ІІ етапі олімпіади

Прізвище, ім’я, по батькові учителя, який підготував учня

1.       

Клименко Дар’я

УСШ №12

8

І

Мельник Наталія Павлівна

2.       

Запливаний Даніїл

НВК-міська гімназія

8

ІІ

Бондар Олена Анатоліївна

3.       

Миронова Марія

ЗЗСО № 3

8

ІІ

Гаврилова Анна Василівна

4.       

Дідура Данило

НВК–міська гімназія

8

ІІІ

Бондар Олена Анатоліївна

5.       

Устенко Олеся

ЗЗСО № 9

8

ІІІ

Латуринська Наталія Йосипівна

6.       

Шевчук Олександр

ЗЗСО № 14

8

ІІІ

Корольова Наталія Андріївна

7.       

Ульянова  Дар’я

ЗЗСО № 5

8

ІІІ

Бондаренко Наталія Володимирівна

8.       

Сергієнко Сергій

НВК-міська гімназія

9

І

Бевз Тетяна Вікторівна

9.       

Левченко Ольга

ЗЗСО № 5

9

ІІ

Бондаренко Наталія Володимирівна

10.   

Сиволап Дмитро

ЗЗСО № 3

9

ІІ

Сорокін Сергій Вячеславович

11.   

Бондаренко Дмитро

ЗЗСО № 8

9

ІІ

Бондаренко Олександр Сергійович

12.   

Панченко Карина

ЗЗСО № 5

9

ІІ

Бондаренко Наталія Володимирівна

13.   

Діденко Анастасія

УСШ №  12

9

ІІІ

Гонтарук Катерина  Сергіївна

14.   

Кабанець Соломія

ЗЗСО № 9

9

ІІІ

Латуринська Наталія Йосипівна

15.   

Грушецька Марина

ЗЗСО № 1

9

ІІІ

Шпеник Світлана Валеріївна

16.   

Мітасов Володимир

ЗЗСО № 9

9

ІІІ

Латуринська Наталія Йосипівна

17.   

Печонкіна Анна

ЗЗСО № 4

9

ІІІ

Скарбовська Таміла Міхайлівна

18.   

Перенчук Анна

ЗЗСО № 11

9

ІІІ

Бузиновський Сергій Анатолійович

19.   

Герасименко Максим

НВК-міська гімназія

10

І

Бевз Тетяна Вікторівна

20.   

Король Микола

ЗЗСО № 14

10

ІІ

Чухрієнко Людмила Дмитрівна

21.   

Демков Іван

УСШ № 12

10

ІІ

Мельник Наталья Павлівна

22.   

Цикалюк Давид

ЗЗСО № 3

10

ІІІ

Сорокін Сергій Вячеславович

23.   

Рябоконь Вікторія

НВК № 10-мед. гімназія

10

ІІІ

Паламарчук Йорданка Ніколова

24.   

Телепенько Анна

ЗЗСО № 5

10

ІІІ

Бондаренко Наталія Володимирівна

25.   

Корман Віталій

ЗЗСО № 4

10

ІІІ

Скарбовська Таміла Михайлівна

26.   

Кравченко Михайло

НВК-міська гімназія

10

ІІІ

Бевз Тетяна Вікторівна

27.   

Ткаченко Дмитро

ЗЗСО № 5

11

І

Бондаренко Наталія Володимирівна

28.   

Рибак Святослав

ЗЗСО № 9

11

ІІ

Латуринська Наталія Йосипівна

29.   

Авраменко Тетяна

УСШ № 12

11

ІІ

Мельник Наталія Павлівна

30.   

Мережко Владислав

ЗЗСО № 3

11

ІІ

Сорокін Сергій Вячеславович

31.   

Сорокіна Анна

НВК-міська гімназія

11

ІІІ

Бондар Олена Анатоліївна

32.   

Рак Антон

НВК-міська гімназія

11

ІІІ

Бондар Олена Анатоліївна

33.   

Мартинюк Ольга

НВК-міська гімназія

11

ІІІ

Бондар Олена Анатоліївна

34.   

Герасименко Тимофій

НВК-міська гімназія

11

ІІІ

Бондар Олена Анатоліївна

35.   

Квашук Анжела

УСШ № 12

11

ІІІ

Мельник Наталія Павлівна

Відділ освіти Уманської міської ради © 2019