Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики 2019/2020 навчального року
№ п/п |
Прізвище, ім’я учня |
Навчальний заклад |
Клас |
Місце, зайняте у ІІ етапі олімпіади |
Прізвище, ім’я, по батькові учителя, який підготував учня |
1. |
Унковська Надія |
ЗЗСО № 4 |
7 |
І |
Сьомак Н.І. |
2. |
Богачук Андрій |
НВК№10 |
7 |
І |
Макарук Г.Ю. |
3. |
Гоменюк Богдан |
ЗЗСО № 14 |
7 |
ІІ |
Коваль Т.М. |
4. |
Паєвський Микола |
НВК –міська гімназія |
7 |
ІІ |
Зоріна О.М. |
5. |
Навроцький Кіріл |
НВК –міська гімназія |
7 |
ІІІ |
Зоріна О.М. |
6. |
Столяр Олександра |
ЗЗСО№3 |
7 |
ІІІ |
Ружин Л.В. |
7. |
Панченко Жан |
ЗЗСО № 9 |
7 |
ІІІ |
Сухецька Л.І. |
8. |
Сіваєв Богдан |
ЗЗСО№3 |
7 |
ІІІ |
Козлова Л.М. |
9. |
Діхтяренко Михайло |
НВК –міська гімназія |
7 |
ІІІ |
Зоріна О.М. |
10. |
Дідур Данило |
НВК - міська гімназія |
8 |
І |
Зозуля А.Б. |
11. |
Онищук Роман |
ЗЗСО № 4 |
8 |
ІІ |
Солохова С.А. |
12. |
Жупаник Марія |
НВК - міська гімназія |
8 |
ІІ |
Зозуля А.Б. |
13. |
Нижник Іван |
ЗЗСО №14 |
8 |
ІІ |
Холява В.Б. |
14. |
Абрамець Анна |
ЗЗСО № 3 |
8 |
ІІІ |
Козлова Л.М. |
15. |
Ковальчук Дмитро |
НВК № 6 |
8 |
ІІІ |
Цимбал Н.О. |
16. |
Діденко Карина |
ЗЗСО №5 |
8 |
ІІІ |
Дзюменко Л.К. |
17. |
Гоменюк Владислав |
ЗЗСО № 9 |
8 |
ІІІ |
Побережна Т.Г. |
18. |
Кабанець Соломія |
ЗЗСО № 9 |
9 |
І |
Збарживецька Н.М. |
19. |
Грушецька Марина |
ЗЗСО №1 |
9 |
ІІ |
Ткаченко Т.М. |
20. |
Шкурацька Віра |
НВК –міська гімназія |
9 |
ІІІ |
Зозуля А.Б. |
21. |
Коломенський Данило |
ЗЗСО №3 |
9 |
ІІІ |
Рибак А.О. |
22. |
Дякон Олександр |
НВК –міська гімназія |
10 |
І |
Усата О.М. |
23. |
Герасименко Максим |
НВК –міська гімназія |
10 |
ІІ |
Усата О.М. |
24. |
Сопун Ірина |
ЗОШ № 11 |
10 |
ІІ |
Гоменюк Т.М. |
25. |
Майборода Володимир |
ЗЗСО№ 3 |
10 |
ІІ |
Ружин Л.В. |
26. |
Бабій Олексій |
ЗЗСО№ 3 |
10 |
ІІІ |
Ружин Л.В. |
27. |
Король Микола |
ЗЗСО№ 14 |
10 |
ІІІ |
Глущук Т.І. |
28. |
Плахотнюк Марія |
НВК № 7 – колегіум |
10 |
ІІІ |
Загребельна С.В. |
29. |
Ткаченко Артем |
ЗЗСО № 4 |
10 |
ІІІ |
Солохова С.А. |
30. |
Рига Роман |
ЗЗСО №11 |
11 |
І |
Хорунжа Н.М. |
31. |
Герасименко Тимофій |
НВК –міська гімназія |
11 |
ІІ |
Гончар М.Д. |
32. |
Дульський Максим
|
ЗЗСО № 14 |
11 |
ІІ |
Волошина О.К. |
33. |
Жмуденко Євген |
ЗЗСО № 5 |
11 |
ІІІ |
Войцеховська І.А. |