Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з біології 2019/2020 навчального року
№ п/п |
Прізвище, ім’я учня |
Навчальний заклад |
Клас |
Місце, зайняте у ІІ етапі олімпіади |
Прізвище, ім’я, по батькові учителя, який підготував учня |
1. |
Жупаник Марія |
НВК- міська гімназія |
8 |
І |
Черниченко І.О. |
2. |
Миронова Марія |
ЗЗСО № 3 |
8 |
ІІ |
Стащенко Т.І. |
3. |
Дідур Данило |
НВК - міська гімназія |
8 |
ІІ |
Черниченко І.О. |
4. |
Запливаний Даніїл |
НВК - міська гімназія |
8 |
ІІ |
Черниченко І.О. |
5. |
Клименко Дар’я |
УСШ № 12 |
8 |
ІІІ |
Гонтарук К.С. |
6. |
Приймаченко Ніл |
ЗЗСО № 1 |
8 |
ІІІ |
Посна І.П. |
7. |
Алєксєєнко Марія |
ЗЗСО № 3 |
8 |
ІІІ |
Стащенко Т.І. |
8. |
Мацуцька Олександра |
ЗЗСО № 14 |
8 |
ІІІ |
Гончар Л.П. |
9. |
Рябушенко Дмитро |
ЗЗСО № 4 |
8 |
ІІІ |
Касянчук В.В. |
10. |
Сиволап Дмитро |
ЗЗСО № 3 |
9 |
І |
Столяр В.В. |
11. |
Бевз Євгеній |
НВК - міська гімназія |
9 |
ІІ |
Данелюк О.М. |
12. |
Сергієнко Сергій |
НВК - міська гімназія |
9 |
ІІ |
Данелюк О.М. |
13. |
Перенчук Анна |
ЗЗСО № 11 |
9 |
ІІ |
Підлісна Т.М. |
14. |
Левченко Ольга |
ЗЗСО № 5 |
9 |
ІІ |
Черватюк Л.Й. |
15. |
Голова тюк Дмитро |
ЗЗСО № 11 |
9 |
ІІІ |
Підлісна Т.М. |
16. |
Малінов Михайло |
ЗЗСО № 9 |
9 |
ІІІ |
Небикова Т.А. |
17. |
Уманець Марія |
ЗЗСО № 8 |
9 |
ІІІ |
Гаража І.В. |
18. |
Беженар Євгенія |
НВК - міська гімназія |
9 |
ІІІ |
Данелюк О.М. |
19. |
Лісовський Даніїл |
ЗЗСО № 3 |
9 |
ІІІ |
Столяр В.В. |
20. |
Грушецька Марина |
ЗЗСО № 1 |
9 |
ІІІ |
Посна І.П. |
21. |
Онопрієнко Тетяна |
ЗЗСО № 14 |
9 |
ІІІ |
Гончар Л.П. |
22. |
Демков Іван |
УСШ № 12 |
10 |
І |
Янчук Л.І. |
23. |
Герасименко Максим |
НВК - міська гімназія |
10 |
ІІ |
Данелюк О.М. |
24. |
Павлова Єлизавета |
ЗЗСО № 3 |
10 |
ІІ |
Стащенко Т.І. |
25. |
Кононова Альона |
НВК - міська гімназія |
10 |
ІІІ |
Данелюк О.М. |
26. |
Негрова Карина |
УСШ № 12 |
10 |
ІІІ |
Янчук Л.І. |
27. |
Кравченко Андрій |
ЗЗСО № 4 |
10 |
ІІІ |
Касянчук В.В. |
28. |
Загребнюк Євгенія |
ЗЗСО № 3 |
10 |
ІІІ |
Столяр В.В. |
29. |
Арутюнян Анастасія |
ЗЗСО № 9 |
10 |
ІІІ |
Небикова Т.А. |
30. |
Крепишева Олена |
ЗЗСО № 11 |
10 |
ІІІ |
Сокирський В.В. |
31. |
Кузьменко Ілля |
ЗЗСО № 11 |
11 |
І |
Рябошапка Л.І. |
32. |
Бондаренко Катерина |
ЗЗСО № 4 |
11 |
ІІ |
Білоконь О.Д. |
33. |
Мельник Людмила |
ЗЗСО № 3 |
11 |
ІІ |
Столяр В.В. |
34. |
Шуба Максим |
ЗЗСО № 3 |
11 |
ІІ |
Столяр В.В. |
35. |
Франчук Каріна |
НВК № 17 |
11 |
ІІІ |
Саморуха Л.В. |
36. |
Логвіненко Марія |
НВК - міська гімназія |
11 |
ІІІ |
Тетянко Т.П. |
37. |
Герасименко Тимофій |
НВК - міська гімназія |
11 |
ІІІ |
Тетянко Т.П. |
38. |
Тарасенко Анастасія |
НВК - міська гімназія |
11 |
ІІІ |
Тетянко Т.П. |
39. |
Бондаренко Катерина |
ЗЗСО № 9 |
11 |
ІІІ |
Небикова Т.А. |