Електронна реєстрація в заклади дошкільної освіти
Умови приймання дітей до закладів загальної середньої освіти
Роз'яснення нових положень про повну загальну середню освіту і як зміниться освіта у місті Умань
Веб-сайт Державної служби якості освіти України
is bluehost good

Переможці олімпіад з іноземних мов

13 грудня 2015 року н а базі школи №14 відбулась олімпіада з іноземних мов.

Переможцями визнані таки учні: з англійської мови

№п/п Прізвище, ім’я учня Навчальний заклад Клас навчання Зайняте місце Прізвище, ім’я, по батькові учителя, який підготував учня
1 Макковей Валентина ЗОШ №4 8 І Ніколова Т.А.
2 Тимошенко Олександра гімназія 8 ІІ Довганюк Т.В.
3 Бортніченко Владлена гімназія 8 ІІ Довганюк Т.В.
4 Глобчак Дар’я ЗОШ №11 8 ІІ Чернишевська С.Й.
5 Яковенко Анна ЗОШ №11 8 ІІ Гумен І.В.
6 Ямчук Аліна ЗОШ №11 8 ІІІ Козак Л.І.
7 Концеба Анна СШ №12 8 ІІІ Петришина Т.П.
8 Сіренко Катерина гімназія 9 І Швець А.М.
9 Мамбик Антоніна ЗОШ №3 9 І Цикалюк Л.П.
10 Білан Дмитро ЗОШ №11 9 І Козак А.Ю.
11 Філіпенко Владислав гімназія 9 ІІ Ловчинська Л.Ф.
12 Зозуля Ірина гімназія 9 ІІ Ловчинська Л.Ф.
13 Рибчак Анастасія гімназія 9 ІІ Швець А.М.
14 Ганич Ірина НВК №7 9 ІІІ Безпечанська В.В.
15 Рублик Петро ЗОШ №9 9 ІІІ Близнюк О.Б.
16 Білокур Артур НВК №10 9 ІІІ Гуцал Н.М.
17 Білаш Дмитро СШ №12 9 ІІІ Недобійчук І.П.
18 Рогальова Дарина гімназія 10 І Петровська О.В.
19 Толстенко Єлизавета ЗОШ №14 10 І Кізлик В.П.
20 Драпак Наталія СШ №12 10 І Кравченко І.В.
21 Лагутіна Олександра гімназія 10 ІІ Петровська О.В.
22 Дем’яченко Ольга СШ №12 10 ІІ Кравченко І.В.
23 Загороднюк Юлія ЗОШ №9 10 ІІІ Лагуш Л.В.
24 Остапчук Олеся ЗОШ №11 10 ІІІ Кернос О.В.
25 Ковальчук Борис гімназія 10 ІІІ Петровська О.В.
26 Малишевська Катерина гімназія 10 ІІІ Харук Т.П.
27 Самагала Марія ЗОШ №4 11 І Видрик О.В.
28 Козлова Юлія гімназія 11 І Петровська О.В.
29 Суміна Наталія гімназія 11 ІІ Петровська О.В.
30 Остапчук Дмитро ЗОШ №14 11 ІІ Машкіна Т.В.
31 Лашко Катерина ЗОШ №5 11 ІІІ Павленко А.М.
32 Харченко Дар’я ЗОШ №8 11 ІІІ Харченко О.А.
33 Кабачій Катерина СШ №12 11 ІІІ Петришина Т.П.
34 Кобесова Марина СШ №12 11 ІІІ Петришина Т.П.

З німецької мови:

№п/п Прізвище, ім’я учня Навчальний заклад Клас навчання Зайняте місце Прізвище, ім’я, по батькові учителя, який підготував учня
1 Мельник Вікторія гімназія 11 І Хоптяна М.М.
2 Власова Єлизавета СШ №12 8 ІІ Горбатюк Г.М.
3 Перепелюх Лілія ЗОШ №4 11 ІІ Логоша Л.І.
4 Коломієць Ніка гімназія 8 ІІІ Грицай О.В.
5 Островська Анастасія гімназія 9 ІІІ Хоптяна М.М.

З французької мови:

№п/п Прізвище, ім’я учня Навчальний заклад Клас навчання Зайняте місце Прізвище, ім’я, по батькові учителя, який підготував учня
1 Коваленко Катерина гімназія 10 ІІ Чернявська І.О.
2 Чернова Тетяна гімназія 10 ІІ Чернявська І.О.

Вітаємо учнів та вчителів з перемогою!!!

Управління освіти та гуманітарної політики Уманської міської ради © 2021