Електронна реєстрація в заклади дошкільної освіти
Умови приймання дітей до закладів загальної середньої освіти
Роз'яснення нових положень про повну загальну середню освіту і як зміниться освіта у місті Умань
is bluehost good

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ

З метою виховання національно-патріотичної свідомості підростаючого покоління, сприянню налагодженню духовного контакту дитини та батьків через залучення їх до спільної творчості, співпраці та обміну досвідом між осередками дитячої творчості КЗ «Черкаський обласний Центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради» провів у своїх стінах обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» та новорічно – різвяної виставки «Новорічна композиція». 12 грудня підбито підсумки участі закладів позашкільної освіти. У обласному етапі Всеукраїнської виставці – конкурсі «Український сувенір» стали Призерами та вибороли І місце: Кукуруза Анастасія, Дегнера Артур, Дегнера Христина, вихованці гуртка початкового технічного моделювання Станції юних техніків м. Умані (керівник Харишук О.А.),

1

Дегнера Христина СЮТм.Умані СШ 12, 3-Б кл.

за ІІІ місце Риженко Дарія, вихованка гуртка скульптури міського Будинку дитячої та юнацької творчості м.Умані (керівник Павлова А..А.).

1

Чижевська Ірина, гурток Рукоділля

Призерами Всеукраїнської новорічно – різвяної виставки «Новорічна композиція» стали Тарахтій Мирослава, вихованка гуртка «Сувенірний» міського Будинку дитячої та юнацької творчості м. Умані (керівник Шпортко Л.В.).

1

за І місце - Ткаченко Артем, вихованець Станції юних техніків м. Умані (керівник Кияновський Л.С.), колективна робота вихованці гуртка «Рукоділля» міського Будинку дитячої та юнацької творчості м.Умані (керівник Муравейнікова О.М.), колективна робота вихованці гуртка дизайну міського Будинку дитячої та юнацької творчості м. Умані (Павлова А.А.),

1

Нагонюк Анастасія гурток Дезайну БДЮТ

за ІІ місце - Кулеба Єва, вихованка гуртка студії образотворчого мистецтва міського Будинку дитячої та юнацької творчості м. Умані (керівник Павлова А.А.),

1

Стрільчик Настя, гурток Рукоділля

за ІІІ місце – Томенко Ростислав, вихованець Станції юних техніків м. Умані (керівник Горобець А.В.), Гребініченко Рома, вихованець Станції юних техніків м. Умані (керівник Харишук О.А.), Стрільчик Анастасія, вихованка гуртка «Рукоділля» міського Будинку дитячої та юнацької творчості м. Умані, Маціпура Артем, вихованець гуртка «Природа рідного краю» Уманського міського центру еколого – натуралістичної творчості учнівської молоді (керівник Марущак Вікторія Федорівна).

Роботи переможців будуть направлені до Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді для участі у Всеукраїнському етапі конкурсу.

Відділ освіти Уманської міської ради © 2019