АСТРОНОМІЯ
№ п/п |
Прізвище, ім’я учня |
Навчальний заклад |
Клас |
Місце, зайняте у ІІІ етапі олімпіади |
Прізвище, ініціали |
1 |
Майборода Володимир |
ЗЗСО № 3 |
10 |
ІІ |
Сингаївський В.І. |
2 |
Сопун Ірина |
ЗЗСО № 11 |
10 |
ІІІ |
Сокур О.Г. |
3 |
Рига Роман |
ЗЗСО №11 |
11 |
ІІІ |
Сокур О.Г. |
ЕКОЛОГІЯ
№ п/п |
Прізвище, ім’я учня |
Навчальний заклад |
Клас |
Місце, зайняте у ІІІ етапі олімпіади |
Прізвище, ініціали |
1 |
Кузьменко Ілля |
ЗЗСО № 11 |
11 |
І |
Рябошапка Л.І. |
2 |
Кононова Альона |
НВК-міська гімназія |
10 |
ІІІ |
Данелюк О.М. |
3 |
Франчук Каріна |
НВК №17 |
11 |
ІІІ |
Саморуха Л.В. |
ФІЗИКА
№ п/п |
Прізвище, ім’я учня |
Навчальний заклад |
Клас |
Місце, зайняте у ІІІ етапі олімпіади |
Прізвище, ініціали |
1 |
Бевз Євгеній |
НВК-міська гімназія |
9 |
ІІІ |
Вифатнюк О.В. |
2 |
Дякон Олександр
|
НВК-міська гімназія |
10 |
ІІІ |
Вифатнюк О.В. |
3 |
Паєвський Іван |
НВК-міська гімназія |
11 |
ІІІ |
Вифатнюк О.В. |
ГЕОГРАФІЯ
№ п/п |
Прізвище, ім’я учня |
Навчальний заклад |
Клас |
Місце, зайняте у ІІІ етапі олімпіади |
Прізвище, ініціали |
1 |
Клименко Дар’я |
УСШ №12 |
8 |
ІІІ |
Мельник Н.П. |
2 |
Герасименко Максим |
НВК-міська гімназія |
10 |
ІІІ |
Бевз Т.В. |
ПРАВОЗНАВСТВО
№ п/п |
Прізвище, ім’я учня |
Навчальний заклад |
Клас |
Місце, зайняте у ІІІ етапі олімпіади |
Прізвище, ініціали |
1 |
Веровенко Максим |
ЗЗСО № 3 |
9 |
ІІ |
Ганіч Г.В. |
2 |
Лісовський Даніїл |
ЗЗСО № 3 |
9 |
ІІІ |
Ганіч Г.В. |
3 |
Захарчук Діана |
ЗЗСО №3 |
9 |
ІІІ |
Ганіч Г.В. |
4 |
Павлова Єлизавета |
ЗЗСО №3 |
10 |
ІІ |
Пікалюк А.І. |
5 |
Перникоза Ольга |
ЗЗСО №3 |
10 |
ІІІ |
Пікалюк А.І. |
РОСІЙСЬКА МОВА
№ п/п |
Прізвище, ім’я учня |
Навчальний заклад |
Клас |
Місце, зайняте у ІІІ етапі олімпіади |
Прізвище, ініціали |
1 |
Павленков Олег |
НВК № 7 - колегіум |
10 |
ІІ |
Лісовенко В.А. |
НІМЕЦЬКА МОВА
№ п/п |
Прізвище, ім’я учня |
Навчальний заклад |
Клас |
Місце, зайняте у ІІІ етапі олімпіади |
Прізвище, ініціали |
1 |
Вішталь Анна |
НВК-міська гімназія |
11 |
ІІІ |
Хоптяна М.М. |
УКРАЇНСЬКА МОВА І ЛІТЕРАТУРА
№ п/п |
Прізвище, ім’я учня |
Навчальний заклад |
Клас |
Місце, зайняте у ІІІ етапі олімпіади |
Прізвище, ініціали |
1 |
Шевченко Вікторія |
НВК – міська гімназія |
9 |
ІІІ |
Пархета Ж.М. Музика О.В. |
2 |
Коваленко Софія |
ЗЗСО № 3 |
10 |
ІІІ |
Черкавська О.Й. |
3 |
Кравець Олена |
НВК № 17 |
11 |
ІІІ |
Кравець В.М. |