Електронна реєстрація в заклади дошкільної освіти
Умови приймання дітей до закладів загальної середньої освіти
Роз'яснення нових положень про повну загальну середню освіту і як зміниться освіта у місті Умань
is bluehost good

Екологічне виховання – наші надбання

Щорічно уманські школярі є учасниками всеукраїнських конкурсів екологічного напряму та завжди приносять перемогу нашому місту. Участь у таких заходах сприяє вихованню бережливого ставлення та любові до рідної природи, формує у дітей допитливість, спостережливість, почуття прекрасного, розвиває їх кмітливість та творчу активність.

Цей навчальний рік не виняток. Навіть карантин не став на заваді гуртківцям Будинку дитячої та юнацької творчості, Уманського центру еколого – натуралістичної творчості учнівської молоді, учням Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 у здобутті нових перемог.

Вітаємо керівників гуртків та їх талановитих вихованців із високими досягненнями!

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу «В об’єктиві натураліста»

(номінація «Кращий слайд - фільм»):

• ІІІ місце – Кравченко Андрій, вихованець УМЦЕНТУМ

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Гуманне ставлення до тварин»:

• І місце – Скромна Анастасія, вихованка УМЦЕНТУМ

• ІІ місце – Понедільчук Максим, вихованець УМЦЕНТУМ

Обласний конкурс «Збережемо первоцвіти»:

• І місце – Грищук Марія, вихованка гуртка «Рукоділля» БДЮТ

• І місце – Звонарьова Юлія, учениця Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3

• ІІ місце – Білошкурський Микола, учень Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3

• ІІ місце – Шамрай Антон, учень Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3

• ІІІ місце – Мельник Дар’я, вихованка гуртка «Флористика» УМЦЕНТУМ

• ІІІ місце – Магратій Ксенія, вихованка ізостудії «Чарівний пензлик» УМЦЕНТУМ

• ІІІ місце – Комсюков Єгор, Кучеренко Олексій, вихованці гуртка студії образотворчого мистецтва БДЮТ

• ІІІ місце – Бекмухамедова Дарія, вихованка гуртка «Рукоділля» БДЮТ

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу експериментально – дослідницьких робіт з природознавства «Юний дослідник»:

Номінація «Рослини навколо нас»

• ІІ місце – Килимник Дарія, вихованка гуртка студії образотворчого мистецтва БДЮТ

Номінація «Народознавство та краєзнавство»

• І місце – Хижко Іван, вихованець гуртка «Умань – моя маленька Батьківщина» БДЮТ

Відділ освіти Уманської міської ради © 2019