Електронна реєстрація в заклади дошкільної освіти
Умови приймання дітей до закладів загальної середньої освіти
Роз'яснення нових положень про повну загальну середню освіту і як зміниться освіта у місті Умань
Веб-сайт Державної служби якості освіти України
is bluehost good

День Гідності та Свободи

З метою гідного відзначення сьомої річниці початку доленосних для України подій, вшанування патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави з 16 по 20 листопада 2020 року у закладах загальної середньої, позашкільної освіти міста відбулися заходи, присвячені Дню Гідності та Свободи.

Для учнів 9-11 класів проведено уроки-реквієми, уроки пам’яті, на яких згадали події Майдану і вшанували пам'ять загиблих, запаливши свічки. Для учнів 1-8 класів проведені бесіди, години спілкування, уроки мужності про масові акції громадського протесту в Україні, що відбулися у листопаді 2013 року – лютому 2014 року. Протягом тижня у школах тривали фотовиставки, конкурси стіннівок з тем: «Ми пам’ятаємо», «Революція гідності. Хроніка основних подій», «Україна – єдина країна» та інших.

Протягом листопада 2020 року учні закладів загальної середньої освіти, вихованці закладів позашкільної освіти відвідали з екскурсіями ДІАЗ «Стара Умань», де мали можливість переглянути тематичну фотовиставку «Донбас. Перший рік війни», присвячену героям-воїнам, уманчанам-учасникам АТО/ООС. До дня Гідності та Свободи України в гуртках закладів позашкільної освіти проведено тематичні бесіди, інформаційні хвилинки. Вихованці вшанували пам’ять героїв, поклавши квіти до пам'ятного знаку уманчанам, загиблим в зоні АТО. Цікаво та змістовно пройшла зустріч вихованців гуртка студії образотворчого мистецтва БДЮТ з уманським художником, учасником Євромайдану, Василем Власюком.

Відзначаючи День Гідності та Свободи, ми сповнені гордістю за наших співвітчизників, які продовжують  сьогодні боронити незалежність України!

Відділ освіти Уманської міської ради © 2019