Електронна реєстрація в заклади дошкільної освіти
Умови приймання дітей до закладів загальної середньої освіти
Роз'яснення нових положень про повну загальну середню освіту і як зміниться освіта у місті Умань
Веб-сайт Державної служби якості освіти України
is bluehost good

Семінар-практикум вчителів музичного мистецтва закладів загальної середньої освіти міста Умані з теми «Комплексний підхід до формування компетентності вчителя музичного мистецтва в умовах реформування системи освіти

        25 лютого 2021 року на базі УСШ І-ІІІ ступенів № 12 з поглибленим вивченням англійської мови в рамках співпраці кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва УДПУ ім. Павла Тичини та ЦПРПП відділу освіти Уманської міської ради відбувся онлайн семінар-практикум вчителів музичного мистецтва закладів загальної середньої освіти міста Умані з теми «Комплексний підхід до формування компетентності вчителя музичного мистецтва в умовах реформування системи освіти».

        Задорожна Л.О., учитель музичного мистецтва УСШ №12, у доповіді-презентації розкрила актуальність теми семінару «Викладання музичного мистецтва в умовах дистанційного навчання» з досвіду своєї роботи.
Лут Ю.Ю., консультант ЦПРПП відділу освіти Уманської міської ради, ознайомила учасників семінару з результатами вивчення передового педагогічного досвіду Терещук В.М., учителя музичного мистецтва ЗОШ №4.

        Приємно відзначити той факт, що в семінарі брали участь викладачі УДПУ ім. Павла Тичини. Завідувач кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва УДПУ ім. Павла Тичини, доцент, заслужений працівник культури України – Василь Семенчук продовжив семінар виступом «Про підготовку високопрофесійних компетентних фахівців у галузі мистецької освіти». Між науковцями та вчителями міста відбулось обговорення освітньо-професійних програм.

        Завершився семінар цікавим майстер-класом «Теорія і практика формування фахових компетентностей у процесі роботи з віртуальним «Молодіжним камерним хором»», який проводила Оксана Сухецька, старший викладач кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва УДПУ ім. Павла Тичини учасник всесвітнього віртуального хору. Педагоги мали змогу ознайомитись із методикою організації найбільшого у світі віртуального хору композитора та диригента Еріка Вітакера. Ерік Вітакер першим в світі почав створювати так звані “віртуальні хори” для виконання вокально складних творів. В рамках його проекту музиканти та вокалісти із різних країн світу заспівали разом, використовуючи для цього відео-зв’язок. За даною моделлю Оксана Валеріївна створила віртуальний хор на базі УДПУ ім. Павла Тичини і продемонструвала запис відео, як результат старанної праці усіх учасників «Молодіжного камерного хору». (Переглянути можна за наступним посиланням https://youtu.be/mZVSzcVSH4w ).

        Завдяки спільній праці у семінарі-практикумі вчителі здобули надзвичайно важливі знання та навики, які будуть плідно використовуватись в освітньому процесі. Лут Ю.Ю., консультант ЦПРПП відділу освіти, висловила слова вдячності й поваги учасникам семінару-практикуму, який дав можливість презентувати власні дослідження та ознайомитись з науково-практичними та творчими результатами колег.

Управління освіти та гуманітарної політики Уманської міської ради © 2021