Уманський міжшкільний навчально-виробничий комбінат

umnvk-1Уманський міжшкільний навчально-виробничий комбінат був створений за рішенням виконкому Уманської міської ради в місті Умань 6 серпня 1980 року на базі загальноосвітньої школи № 15.

Адреса: м.Умань, вул. Радянська, 27.

Тел.: 3-50-95, 4-05-64.

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Сайт: http://umanmnvk.ucoz.site

Директор Березюк Станіслав Олександрович.

МНВК відіграє особливу роль у забезпеченні доступу до якісного навчання, та потреб учнів загальноосвітніх навчальних закладів м.Умань у допрофесійній і професійній підготовці. Завдяки різним формам навчання зростає охоплення старшокласників технологічним профілем, який задовольняє потреби громадян держави і суспільства. Адже технологічний профіль дає можливість учням вибирати ту спеціальність яка є в закладі і до вподоби учневі.

Учні навчаються і здобувають робітничу кваліфікацію з таких спеціальностей:

  • автосправа – водії категорії «В» і «С»;

  • швачка;

  • секретар-друкарка;

  • токар.

Усі освітні послуги пов'язані з навчально-виховним процесом належним рівнем трудової підготовки, охорони праці, підготовці обладнання для проведення навчально-виховного процесу надають наші шановні колеги, які вміють працювати в команді, по творчому вміло, професійно.

Така команда налічує в нашому закладі 11 осіб, з них 4 жінки, 7 чоловіків. З них :

  • 2 – вчителі мають вищу категорію,

  • 5 – вчителів – першої категорії,

  • 3 – вчителі – другої категорії,

  • 1 – вчитель – спеціаліст.

Навчально-виховний процес МНВК здійснюється відповідно до навчальних планів, складених на основі типових навчальних програм, затверджених Міністерством освіти і науки. Навчальні плани затверджуються відділом освіти. Відповідно до типових навчальних планів педагогічні працівники МНВК розробляють робочі навчальні плани, добирають підручники, навчальні посібники, а також науково-методичну літературу, дидактичні матеріали, форми, методи, засоби навчальної роботи, що забезпечують виконання статутних завдань та здобуття професійної освіти на рівні державних стандартів.

umnvk-2

umnvk-3

umnvk-4

 

Управління освіти та гуманітарної політики Уманської міської ради © 2021