Електронна реєстрація в заклади дошкільної освіти
Умови приймання дітей до закладів загальної середньої освіти
Роз'яснення нових положень про повну загальну середню освіту і як зміниться освіта у місті Умань
Веб-сайт Державної служби якості освіти України
is bluehost good

Попередні результати ІІ етапу олімпіади з біології 2021-2022 н.р.

  8клас

Загальна кількість балів – 65

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Навчальний заклад

Кількість балів

Місце

1

Опенько Софія Володимирівна

НВК - міська гімназія

46,32

І

2

Артеменко Діана Романівна

НВК - міська гімназія

45,33

І

3

Харенко Владислава Олександрівна

ЗОШ №11

39,4

ІІ

4

Шпанко Марія Сергіївна

ЗОШ №11

38,0

ІІ

5

Покиньборода Анна Віталіївна

ЗОШ№ 8

32,05

ІІІ

6

Дрозденко Анастасія Вікторівна

ЗОШ№ 14

31,46

ІІІ

7

Кешман Владислав Станіславович

ЗОШ № 3

30,16

IІІ

8

Лелека Діана Олександрівна

ЗОШ №5

21,0

ІV

9

Капуста Даніїл Максимович

ЗОШ №3

18,74

V

10

Яворчук Олександра Іванівна

ЗОШ № 9

18,08

V

11

Довгань Вікторія Сергіївна

НВК 10-медична гімназія

16,58

VI

12

Федотова Євгенія Сергіївна

ЗОШ №5

13,71

VIІ

13

Пустовіт Вікторія Сергіївна

НВК №7-колегіум

7,58

VIІІ

 

  9 клас

Загальна кількість балів – 65

 

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Навчальний заклад

Кількість балів

Місце

1

Кривдюк Архип Валерійович

НВК - міська гімназія

48,33

І

2

Столяр Олександра Олександрівна

ЗОШ№3

47,5

І

3

Свиридюк Валерія Віталіївна

НВК-міська гімназія

44,89

ІІ

4

Замотайло Владислав Василійович

ЗОШ №4

41,82

ІІІ

5

Кіньшин Іван Антонович

НВК№17

39,58

ІІІ

6

Гоменюк Богдан Олександрович

ЗОШ №14

38,8

ІІІ

7

Діденко Марина В’ячеславівна

УСШ №12

38,5

ІІІ

8

Зейнідінова Яна Ігорівна

ЗОШ №3

29,0

IV

9

Янкова Ауріка Олегівна

ЗОШ№ 11

25,23

V

10

Козаченко Вікторія Ігорівна

ЗОШ №11

25,23

V

11

Нагорянська Анастасія Олександрівна

ЗОШ №1

24,16

12

Віштакалюк  Анна Валентинівна

ЗОШ №14

23,98

13

Подзігун Ангеліна Петрівна

ЗОШ №11

18,25

VІІ

14

Шита Ілона Максимівна

НВК №10-медична гімназія

15,32

VІІІ

15

Запарнюк Каріна Сергіївна

НВК №7 - колегіум

6,15

ІХ

 

 

 10 клас

 Загальна кількість балів - 65

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Навчальний заклад

Кількість балів

Місце

1

Жупаник Марія Ігорівна

НВК - міська гімназія

51,41

І

2

Живцова Анастасія Геннадіївна

НВК-міська гімназія

45,6

ІІ

3

Миронова Марія Миронівна

ЗОШ №3

43,16

ІІІ

4

Алєксєєнко Марія Василівна

ЗОШ №3

36,5

IV

5

Клименко Дар’я Олександрівна

ЗОШ №3

30,66

V

6

Рябокінь Софія Вікторівна

НВК-міська гімназія

28,83

VI

7

Поступайло  Влада Романівна

ЗОШ №9

25,91

VII

 

  11 клас

Загальна кількість балів – 65

 

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Навчальний заклад

Кількість балів

Місце

1

Бевз Євгеній Вікторович

НВК-міська гімназія

46,16

І

2

Беженар Євгенія Євгеніївна

НВК-міська гімназія

44,0

ІІ

3

Онопрієнко Тетяна Олексадрівна

ЗОШ №14

40,16

ІІ

4

Левченко Ольга Олегівна

ЗОШ №5

39,66

ІІ

5

Доценко Анна Миколаївна

ЗОШ №1

35,33

ІІІ

6

Босович Катерина Геннадіївна

ЗОШ №4

34,5

ІІІ

7

Сиволап Дмитро Андрійович

ЗОШ №3

34,0

ІІІ

8

Перенчук Анна Валеріївна

ЗОШ №11

33,5

ІІІ

9

Коломенський Данило Романович

ЗОШ №3

31,83

IV

10

Солтусенко Дар’я Тарасівна

ЗОШ №9

31,0

V

11

Ленчук Олександр Мирославович

НВК №17

30,0

VI

12

Ситник  Руслана Віталіївна

НВК №10-медична гімназія

29,48

VII

13

Бурдейна Олександра Олегівна

ЗОШ №14

27,0

VIII

14

Тур Вікторія Олександрівна

НВК №7-колегіум

8,66

ІХ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Управління освіти та гуманітарної політики Уманської міської ради © 2021