Електронна реєстрація в заклади дошкільної освіти
Умови приймання дітей до закладів загальної середньої освіти
Роз'яснення нових положень про повну загальну середню освіту і як зміниться освіта у місті Умань
Веб-сайт Державної служби якості освіти України
is bluehost good

Попередні результати ІІ етапу ХХІІ Міжнародного конкурсу імені Петра Яцика 2021-2022 н.р.

 

Попередні результати ІІ етапу

ХХІІ Міжнародного конкурсу імені Петра Яцика 2021-2022 н.р.  

3 клас

Загальна кількість балів – 30 

 

з/п   

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Навчальний

заклад         

Кіль-кість 

балів     

Місце

1

Ярошевич Артем Юрійович 

НВК-міська гімназія

28

І

2

Дубіна Марія Олександрівна

ЗОШ № 11

27

ІІ

3

Стеценко Соломія Євгеніївна

ЗОШ № 11

27

ІІ

4

Козінська Кіра Володимирівна

НВК № 6

26

ІІІ

5

Ревнюк Анастасія Русланівна

УСШ № 12

26

ІІІ

6

Мінтус Софія Олексіївна

ЗОШ №  11

26

ІІІ

7

Сержук Діана Олександрівна

ЗОШ № 9

26

ІІІ

8

Радченко Ярослава Богданівна

УСШ № 12

24,5

відзначити

9

Плаксін Дар’я Максимівна

НВК№7- колегіум

23,5

відзначити

10

Ткачук Андрій Володимирович

ЗОШ № 3

23

відзначити

11

Ніженська Єва Романівна

НВК№7- колегіум

23

відзначити

12

Грищук Анастасія Олегівна

ЗОШ № 11

22,5

відзначити

13

Кошелко Іоанна Антонівна

ЗОШ № 14

22

відзначити

14

Сліпенька Поліна Вікторівна

НВК № 10

22

відзначити

15

Апостол Яна Олегівна

ЗОШ № 14

21,5

відзначити

16

Рогозінська Світлана Сергіївна

УСШ №12

21

відзначити

17

Дворський Артем Олексійович

ЗОШ № 3

21

відзначити

18

Люльчик Валентина Олександрівна

ЗОШ № 8

21

відзначити

19

Гармаш Владислав Валерійович

УСШ №12

21

відзначити

20

Семенчук Ганна Василівна

ЗОШ № 1

20

відзначити

21

Шковира Поліна Сергіївна

ЗОШ № 1

19,5

 

22

Тимошенко Варвара Вікторівна

ПШ № 2

19

 

23

Мітасова Уляна Максимівна

ЗОШ № 9

18

 

24

Любченко Костянтин Андрійович

ЗОШ № 5

18

 

25

Басихіна Аріна Миколаївна

ПШ № 1

18

 

26

Авраменко Ольга Володимирівна

ЗОШ № 11

17,5

 

27

Без'язична Юліанна Геннадіївна

ЗОШ № 1

14

 

28

Салій Анастасія Костянтинівна

ЗОШ № 14

11

 

 

 

4 клас

Загальна кількість балів – 30

 

з/п   

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Навчальний заклад         

Кількість 

балів     

Місце

1

Ніколайчук Марина Євгеніївна

НВК-міська гімназія

28

І

2

Матяш Ауріка Сергіївна

ЗОШ №11

27

ІІ

3

Смолій Максим Олегович

ЗОШ № 9

27

ІІ

4

Максимчук Олексій Віталійович

ЗОШ № 11

27

ІІ

5

Шоколовська Надія Андріївна

НВК№7- колегіум

26,5

ІІ

6

Мельник Діана Валеріївна

ЗОШ №  5

26

ІІ

7

Ільницький Тимофій Артемович

ЗОШ № 11

26

ІІ

8

Єрмакова Каріна Олегівна

ЗОШ № 3

24,5

ІІІ

9

Сіваченко Ярослава Олегівна

ЗОШ № 14

23,5

ІІІ

10

Тепляков Ярослав Артемович

ЗОШ № 11

23,5

ІІІ

11

Чорна Ірина Миколаївна

ЗОШ № 11

23

ІІІ

12

Музичук Людмила Павлівна

ЗОШ № 4

23

ІІІ

13

Косенко Ірина Андріївна

НВК- міська гімназія

23

ІІІ

14

Мальованець Дарина Віталіївна

НВК № 10

22,5

відзначити

15

Жвалюк Даніель Олександрович

УСШ №12

22,5

відзначити

16

Войцеховський Іван Сергійович

ПШ № 1

22,5

відзначити

17

Олійник Ніка Володимирівна

ЗОШ № 3

22

відзначити

18

Коваль Яна Миколаївна

НВК№7- колегіум 

22

відзначити

19

Клименко Клім Євгенійович

ПШ № 2

21,5

відзначити

20

Макарчук Діана Богданівна

ЗОШ № 8

21

відзначити

21

Руденко Андрій Олександрович

ЗОШ № 5

19,5

 

22

Ткаченко Вероніка Вікторівна

ЗОШ № 1

19,5

 

23

Оратівський Олександр Олександрович

ЗОШ № 5

19

 

24

Коломієць Іван Іванович

ЗОШ № 3

18

 

25

Ковшова Дарина Богданівна

ЗОШ № 9

18

 

26

Мацкевіч Анастасія Олександрівна

НВК № 6

18

 

27

Будченко Олександр Володимирович

Полянецька ЗОШ

17,5

 

28

Калієвська Дар'я Дмитрівна

ЗОШ № 14

16,5

 

29

Легедза Мілан Ігорович

ЗОШ № 14

16,5

 

30

Сливницький Максим Юрійович

ЗОШ № 4

16

 

31

Нечитайло Діана Дмитрівна

ЗОШ № 9

14,5

 

32

Данилюк Артем Валентинович

ЗОШ № 14

13,5

 

33

Юхневич Аліна Костянтинівна

ЗОШ № 14

11,5

 

34

Дегтярьов Ілля Євгенійович

ЗОШ № 1

6

 

 

 

5 клас

Загальна кількість балів – 30

 

з/п   

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Навчальний заклад         

Кількість

балів     

Місце

1

Абизова Анастасія Віталіївна 

ЗОШ № 11                  

27

ІІ

2

Дуденко Андрій Валерійович                  

ЗОШ № 9                                

26

ІІ

3

Дробот Денис Сергійович

ЗОШ № 3                              

26

ІІ

4

Швець Анна Олександрівна

ЗОШ № 3

24

ІІІ

5

Кочерганова Варвара Павлівна

УСШ № 12

23,5

ІІІ

6

Олійник Єва-Лотта Сергіївна

НВК №10-медична гімназія                                

23

ІІІ

7

Підмогильний Єгор Павлович

ЗОШ № 14

23

ІІІ

8

Крісан Анна Миколаївна

ЗОШ № 1

22

 

9

Арутюнян Іван Владиславович

ЗОШ № 9

21

 

10

Гайдученко Марія Дмитрівна

НВК-міська гімназія

21

 

11

Віштал Даніїл Володимирович

ЗОШ № 11

20

 

12

Ткачук Анастасія Геннадіївна

НВК-міська гімназія

19

 

13

Коробань Катерина Віталіївна

ЗОШ № 1

16

 

14

Ковалевський Богдан Олександрович

ЗОШ № 14

15,5

 

15

Козак Марія Олександрівна

НВК № 7-колегіум

14

 

16

Забіяка Олександр Андрійович

НВК № 7 -колегіум

12,5

 

 

 

 

6 клас

Загальна кількість балів – 30

 

з/п   

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Навчальний заклад         

Кількість

балів     

Місце

1

Марченко Анна Олександрівна

НВК № 10-мед.гімназія                  

26

ІІ

2

Парфенюк Дар'я Русланівна

ЗОШ № 14                                

26

ІІ

3

Сергієнко Поліна Сергіївна

ЗОШ № 4                                

26

ІІ

4

Душенковська Анна Сергіївна

НВК-міська гімназія                                

24

ІІІ

5

Шаповал Андрій Сергійович

ЗОШ № 11

23

ІІІ

6

Пономаренко Владислава Андріївна

НВК-міська гімназія                               

23

ІІІ

7

Устенко Ліна Вікторівна

ЗОШ № 9

23

ІІІ

8

Литвин Вікторія Олександрівна

УСШ № 12

23

ІІІ

9

Кулеба Єва Романівна

ЗОШ № 3

21

 

10

Овчіннікова Ілона Олександрівна

НВК № 6

18

 

11

Юхимчук Вікторія Сергіївна

НВК № 17

14

 

12

Мельник Владислав Олексійович

НВК № 7-колегіум

16

 

13

Петренко Даша Володимирівна

Полянецька ЗОШ                  

14

 

14

Астахова Анна Максимівна

ЗОШ № 5

16

 

15

Свірська Дар'я Володимирівна

ЗОШ № 11

14

 

16

Дерев'янко Лілія Дмитрівна

ЗОШ № 4

12

 

17

Бондарук Владислав Ігорович

НВК №7-колегіум

10

 

18

Сторчак Анна Олексіївна

ЗОШ № 1

10

 

 

 

7 клас

Загальна кількість балів – 30

 

з/п

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Навчальний заклад         

Кількість балів

Місце

1

Комлєва Діана Дмитрівна

НВК № 17

28,5

І

2

Пентюк Катерина Ігорівна

ЗОШ № 11

27

ІІ

3

Суворова Оксана Володимирівна

НВК № 10-мед.гімназія

27

ІІ

4

Бершадська Ілона Олександрівна

ЗОШ № 11

26,5

ІІ

5

Руденко Ігор Васильович

ЗОШ № 8

26,5

ІІ

6

Рибальченко Дар'я Олександрівна

ЗОШ № 3

26

ІІ

7

Кравчук Олександра Сергіївна

НВК-міська гімназія

24,5

ІІІ

8

Дєдова Анастасія Ігорівна

ЗОШ № 14

24

ІІІ

9

Вертіль Ілля Ігорович

НВК-міська гімназія

23

ІІІ

10

Тяжченко Анастасія Олександрівна

ЗОШ № 3

23

ІІІ

11

Чепка Аліна Юріївна

НВК № 6

21,5

 

12

Шарепо Іван Сергійович

ЗОШ № 5

19,5

 

13

Кучмій Віталіна Олександрівна

НВК-міська гімназія

18,5

 

 

8 клас

Загальна кількість балів – 30

 

 

з/п

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Навчальний заклад         

Кількість балів

Місце

1

Харенко Владислава Олександрівна

ЗОШ № 11

29

І

2

Деркач Софія Віталіївна

ЗОШ № 3

24

ІІІ

3

Опенько Софія Володимирівна

НВК-міська гімназія

23

ІІІ

4

Смульська Ольга Олександрівна

НВК-міська гімназія

23

ІІІ

5

Гервасовська Ангеліна Вікторівна

НВК-міська гімназія

21

 

6

Дрозденко Анастасія Вікторівна

ЗОШ № 14

20

 

7

Кравець Андрій Олександрович

НВК № 10-мед.гімназія

20

 

8

Лелека Діана Олександрівна

ЗОШ № 5

17

 

9

Хащеватська Валерія Ігорівна

ЗОШ № 8

16,5

 

10

Гунько Яна Ігорівна

ЗОШ № 9

15

 

11

РоменськихСофі-Ніколь Віталіївна

НВК № 17

12

 

12

Підгаєць Дар'я Сергіївна

ЗОШ № 3

10

 

13

Максименко Катерина Дмитрівна

НВК № 6

4,5

 

 

9 клас

Загальна кількість балів – 30

 

з/п

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Навчальний заклад         

Кількість балів

Місце

1

Космідайло Лілія Вікторівна

НВК-міська гімназія

26

ІІ

2

Бовкун Юлія Олександрівна

НВК № 10-мед.гімназія

26,5

ІІ

3

Тупчій Софія Владиславівна

НВК №7-колегіум

23

ІІІ

4

Сіваєв Богдан Сергійович

ЗОШ № 3

22,5

ІІІ

5

Скоромна Олександра Геннадіївна

НВК-міська гімназія

22,5

ІІІ

6

Віштакалюк Анна Валентинівна

ЗОШ № 14

20,5

 

7

Усольцева Владислава Русланівна

ЗОШ № 5

19,5

 

8

Кіньшин Іван Антонович

НВК № 17

19

 

9

Хворостяна Лілія Віталіївна

ЗОШ № 11

17,5

 

10

Нагорянська Анастасія Олександрівна

ЗОШ № 1

17,5

 

11

Унковська Надія Володимирівна

ЗОШ № 4

16,5

 

12

Василенко Марина Андріївна

ЗОШ № 9

16

 

13

Віхрук Олександр Олександрович

НВК № 6

9

 

 

10 клас

Загальна кількість балів – 36

 

з/п

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Навчальний заклад         

Кількість балів

Місце

1

Жупаник Марія Ігорівна

НВК-міська гімназія

32

ІІ

2

Білошкурський Микола Миколайович

ЗОШ № 3

32

ІІ

3

Чепка Софія Сергіївна

НВК-міська гімназія

24

 

4

Шишканова Юлія Ігорівна

ЗОШ № 3

20

 

5

Бессараб Валерія Ігорівна

ЗОШ № 9

17,5

 

6

Пустомитенко Тетяна Владиславівна

НВК-міська гімназія

15,5

 

7

Давиденко Діана Петрівна

НВК-міська гімназія

12,0

 

 

 

11 клас

Загальна кількість балів – 40

 

з/п

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Навчальний заклад         

Кількість балів

Місце

1

Босович Катерина Геннадіївна

ЗОШ №4

39

І

2

Перенчук Анна Валеріївна

ЗОШ № 11

36

ІІ

3

Гладка Діана Олександрівна

УСШ № 12

36

ІІ

4

Рогаченко Артур Костянтинович

ЗОШ № 11

33

ІІІ

5

Лагуш Ірина Олексіївна

ЗОШ № 9

33

ІІІ

6

Грушецька Марина Ярославівна

ЗОШ № 1

33

ІІІ

7

Павлова Крістіна Олександрівна

НВК-міська гімназія

30

 

8

Бевз Євгеній Вікторович

НВК-міська гімназія

26

 

9

Потапова Інна Вікторівна

ЗОШ № 14

24

 

10

Хімченко Ірина Володимирівна

ЗОШ № 3

23

 

Управління освіти та гуманітарної політики Уманської міської ради © 2021