Попередні результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з історії 2021/2022 навчального року
№ п/п |
Прізвище, ім’я учня |
Навчальний заклад |
Клас |
К-сть балів |
Місце |
Прізвище, ім’я, по батькові учителя, який підготував учня |
1 |
Харенко Владислава |
ЗОШ № 11 |
8 |
43,5 із60 |
І |
Науменко А.М. |
2 |
Дрозденко Анастасія |
ЗОШ № 14 |
8 |
33 |
ІІ |
Плєшко С.С. |
3 |
Баранова Віра |
НВК№7-колегіум |
8 |
25,5 |
ІІІ |
Осадча Д.І. |
4 |
Гервасовська Ангеліна |
НВК-міська гімназія |
8 |
24,5 |
ІІІ |
Рябоконь Д.О. |
5 |
Гончаренко Софія |
НВК№10 |
8 |
22 |
ІІІ |
Сліпенька А.В. |
6 |
Дячук Дар’я |
ЗОШ № 3 |
8 |
21,5 |
ІІІ |
Гладка Т.М. |
7 |
Шпанко Марія |
ЗОШ № 11 |
8 |
16 |
ІV |
Науменко А.М. |
8 |
Харченко Надія |
ЗОШ № 8 |
8 |
13 |
V |
Кисіль О.Б. |
9 |
Ходан Лариса |
ЗОШ № 4 |
8 |
11 |
VІ |
Сокол І.В. |
10 |
Чорнобаб Максим |
ЗОШ № 11 |
8 |
10 |
VІІ |
Науменко А.М. |
11 |
Зейнідінова Яна |
ЗОШ № 3 |
9 |
33із60 |
ІІ |
Ганута О.М. |
12 |
Гоменюк Богдан |
ЗОШ № 14 |
9 |
20 |
ІІІ |
Бойцун В.О. |
13 |
Паєвський Микола |
НВК-міська гімназія |
9 |
20 |
ІІІ |
Пікалюк І.А. |
14 |
Козаченко Вікторія |
ЗОШ № 11 |
9 |
20 |
ІІІ |
Дудник М.Г. |
15 |
Шита Ілона |
НВК №10 |
9 |
13,5 |
ІV |
Сліпенька А.В. |
16 |
Карнаухий Роман |
ЗОШ № 5 |
9 |
8,5 |
V |
Казановська С.М. |
17 |
Щепановський Артем |
ЗОШ № 3 |
9 |
6 |
VІ |
Ганута О.М. |
18 |
Янкова Ауріка |
ЗОШ № 11 |
9 |
5,5 |
VІІ |
Дудник М.Г. |
19 |
Білошкурський Микола |
ЗОШ № 3 |
10 |
44 із 60 |
І |
Ганута О.М. |
20 |
Миронова Марія |
ЗОШ № 3 |
10 |
44 |
І |
Ганута О.М. |
21 |
Ульянова Дар’я |
ЗОШ № 9 |
10 |
39 |
ІІ |
Онофрійчук Н.В. |
22 |
Гершун Дар’я |
ЗОШ № 9 |
10 |
37 |
ІІІ |
Пелагіна Н.П. |
23 |
Діденко Карина |
ЗОШ № 9 |
10 |
36 |
ІІІ |
Онофрійчук Н.В. |
24 |
Пустомитенко Тетяна |
НВК-міська гімназія |
10 |
28 |
ІV |
Пікалюк І.А. |
25 |
Запорожець Богдан |
ЗОШ № 9 |
10 |
23,5 |
V |
Пелагіна Н.П. |
26 |
Бевз Євгенй |
НВК-міська гімназія |
11 |
42із 60 |
І |
Пікалюк І.А. |
27 |
Сергієнко Сергій |
НВК-міська гімназія |
11 |
34,5 |
ІІ |
Рябоконь Д.О. |
28 |
Мітасов Володимир |
ЗОШ № 9 |
11 |
32,5 |
ІІ |
Онофрійчук Н.В. |
29 |
Сова Давід |
НВК-міська гімназія |
11 |
30 |
ІІ |
Пікалюк І.А. |
30 |
Левченко Ольга |
ЗОШ № 5 |
11 |
26 |
ІІІ |
Казановська С.М. |
31 |
Менчинська Марина |
ЗОШ № 3 |
11 |
25 |
ІІІ |
Гладка Т.М. |
32 |
Діденко Анастасія |
УСШ №12 |
11 |
23,5 |
ІІІ |
Шаповалова А.Ф. |
33 |
Лапуцька Валерія |
ЗОШ № 11 |
11 |
23 |
ІІІ |
Науменко А.М. |
34 |
Самойленко Марія |
НВК№7 |
11 |
19 |
ІV |
Кальницька Н.С. |
35 |
Березницька Юлія |
ЗОШ № 3 |
11 |
16,5 |
V |
Гладка Т.М. |
36 |
Онопрієнко Тетяна |
ЗОШ № 14 |
11 |
12,5 |
VІ |
Плєшко С.С. |
37 |
Доценко Анна |
ЗОШ № 1 |
11 |
8,5 |
VІІ |
Лозінський І.Є. |
38 |
Косарчук Анатолій |
НВК№17 |
11 |
8,5 |
VІІ |
Радчук А.І. |
39 |
Люльченко Олександр |
ЗОШ № 8 |
11 |
2 |
VІІІ |
Кисіль О.Б. |