Електронна реєстрація в заклади дошкільної освіти
Умови приймання дітей до закладів загальної середньої освіти
Роз'яснення нових положень про повну загальну середню освіту і як зміниться освіта у місті Умань
Веб-сайт Державної служби якості освіти України
is bluehost good

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу – захисту науково – дослідницьких робітучнів – членів Малої академії наук України!

      19-20 лютого 2022 року у режимі онлайн відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу – захисту науково – дослідницьких робітучнів – членів Малоїакадемії наук України. Захист проходив удва тури: 1) постерний захистучнів-учасників МАН; 2) конференція за результатами їхніхнауковихробіт.

          В цьому році учні нашого міста показали гарні результати. Свої роботи захищали 23 учасника–всі вони отримали призові місця:

 І місце

  1. Лоза Катерина, вихованка УМЦПО «Територія творчості», уч.9кл. ЗЗСО №1, (науковий керівник – Чубар Ольга Юріївна, керівник гуртка «Ілюзія світла», науковий консультант – Базильчук Л.В., кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва УДПУ іменіПавла Тичини), секція - мистецтвознавство;
  2. Свиридюк Валерія, вихованка УМЦПО «Територія творчості»,уч. 9кл. НВК-міськоїгімназії, (науковий керівник – Попова Оксана Борисівна, керівник гуртка «Театр мініатюр», науковий консультант – Гончарук В.А., кандидат педагогічних наук, доцент кафедри української літератури, українознавства та методики їх навчання  УДПУ імені Павла Тичини), секція – фольклористика;
  3. Дзюменко Георгій,уч.11кл. НВК-міської гімназії, (науковий керівник – Нечипоренко Наталія Володимирівна, вчитель інформатики, науковий консультант – Паршукова Л.М. старший викладач кафедри інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій УДПУ імені Павла Тичини), секція–Internet-технології та WEB дизайн;
  4. Білошкурський Микола, уч.10кл. ЗЗСО № 3, (науковий керівник – Гаврилова Анна Василівна, вчитель географії, науковий консультант – Мудрак Р.П., доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри економіки УДПУ імені Павла Тичини), секція–мікроекономіка та макроекономіка;

 ІІ місце

  1. Сергієнко Сергій, уч. 11кл. НВК-міської гімназії, (науковий керівник – Нечипоренко Наталія Володимирівна, вчитель інформатики, науковий консультант – Паршукова Л.М. старший викладач кафедри інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій УДПУ імені Павла Тичини), секція–Internet-технології та WEB дизайн;
  2. Сиволап Дмитро,уч. 11кл. ЗЗСО № 3, (науковий керівник – Бондаренко Олександр Сергійович, вчитель геграфії,науковий консультант – Герасименко О.В., кандидат педагогічних наук, доцент кафедри географії та методики її навчання  УДПУ імені Павла Тичини), секція – геологія, геохімія та мінералогія;
  3. Клименко Дар’я,уч. 10кл. ЗЗСО № 3, (науковий керівник – Шеленков Олексій Олексійович, вчитель фізичної культури і ЗУ,науковий консультант – Шеленкова Н.Л., кандидат психологічних наук, доцент, доцент кафедри психології  УДПУ імені Павла Тичини), секція – психологія;
  4. Ярова Оксана,уч. 10кл. ЗЗСО № 3, (науковий керівник – Ганіч Ганна Вікторівна, вчитель історії та правознавства, науковий консультант – ФуркалоВ.І., кандидат філософських наук, доцент кафедри філософії та суспільних дисциплін УДПУ імені Павла Тичини), секція – філософія;
  5. Левченко Ольга,уч. 11кл. ЗЗСО № 5, (науковий керівник – Гречин Ольга Петрівна, вчитель хімії, науковий консультант – Валюк В.Ф., завідувачхімічноїлабораторіїТОВ «Поділля-Агросервіс»), секція – хімія;

      10.Петриченко Вікторія, уч. 9кл. ЗЗСО № 8, (науковий керівник – Степанець Світлана Євгеніївна, вчитель образотворчого мистецтва, науковий консультант – Базильчук Л.В., кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва УДПУ імені Павла Тичини), секція - мистецтвознавство;

      11.Прудиус Марія, уч. 11кл. ЗЗСО № 8, (науковий керівник – Гаража ІринаВолодимирівна,вчитель географії, науковий консультант – Кравцова І.В. кандидат географічних наук, доцент кафедри географії  та методики їїнавчанняУДПУімені Павла Тичини), секція–географія та ландшафтознавство;

      12.Поступайло Влада Романівна, уч. 10кл. ЗЗСО № 9, (науковий керівник – Небикова Тетяна Андріївна, вчитель біології,екології, науковий консультант – Поліщук Т.В., кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри біології та методики їїнавчання УДПУ імені Павла Тичини), секція–загальнабіологія;

     13.Бондар Яна, уч. 11кл. ЗЗСО № 11, (наукові керівники – Третьяк СвітланаМиколаївна та Мамчур Інна Миколаївна, вчителі української мови та літератури, науковий консультант – Зелінська О.Ю. доктор філологічних наук, професорка федри української мови та методики її навчання УДПУ імені Павла Тичини), секція–українська мова;

     14.Вовк Антоніна, уч. 9кл. ЗЗСО № 11, (науковий керівник – Загороднюк Юлія Валентинівна, вчитель української мови та літератури, науковий консультант – Тищенко Т.М. доктор філологічних наук, професор кафедри української мови та методики їїнавчання УДПУ імені Павла Тичини), секція–українська мова;

    15.Онопрієнко Тетяна, уч. 11кл. ЗЗСО № 14, (науковий керівник – Баранюк АндрійАрсенійович, вчитель трудового навчання та фізики,науковий консультант – Скус О.В. кандидат історичних наук, доцент кафедри історії   УДПУ імені Павла  Тичини), секція–історичнекраєзнавство;

  1. Потапова Інна,уч. 11кл. ЗЗСО № 14, (науковий керівник – Гончар Лариса Павлівна, вчитель біології, науковий консультант – Вітенко В.А.,доктор сільськогосподарських наук, доцент кафедри хімії, екології та методики їх навчання УДПУ імені Павла Тичини), секція–лісознавство;
  2. Немцева Ілонна, вихованка УМЦПО «Територія творчості», уч. 11кл. ЗЗСО №14, (науковий керівник – Смирнова Ольга Юріївна, керівник гуртка МАН, науковий консультант – Горбатюк Н.М., кандидат педагогічних наук, доцент кафедрихімії, екології та методики їхнавчання УДПУ іменіПавла Тичини), секція - хімія;
  3. Романова Анастасія,вихованка УМЦПО «Територія творчості», уч. 9кл. ЗЗСО №14, (науковий керівник – Смирнова Ольга Юріївна, керівник гуртка МАН, науковий консультант – Бойко Ю.С., кандидат педагогічних наук, доцент кафедри медико-біологічних основ фізичної культури УДПУ іменіПавла Тичини), секція - медицина;

 

ІІІ місце

 

    19.Абрамець Анна,уч. 10кл. ЗЗСО №3, (науковий керівник – Шпак Валентина Дмитрівна, вчитель зарубіжної літератури, науковий консультант – Черевченко О.М., кандидат філологічних наук, доцент кафедри слов’янських мов та зарубіжної літератури  УДПУ імені Павла Тичини), секція–зарубіжналітература;

  1. Рибак Миколай, уч. 11кл. ЗЗСО №11, (науковий керівник – Анциферова Олександра Геннадіївна, вчитель фізики,науковий консультант – Ткаченко І.А., доктор педагогічних наук, професор кафедри фізики УДПУ імені Павла Тичини), секція–експериментальна фізика;

     21.Діденко Анастасія, уч. 11кл. УСШ №12, (науковий керівник – Петриченко Тетяна Миколаївна, вчитель математики, науковий консультант–Поліщук Т.В.,кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедрибіології та методики їїнавчання  УДПУ імені Павла Тичини), секція–математика;

  1. ЙовенкоДмитро, уч. 9кл. ЗЗСО №14, (науковий керівник – Смирнова Ольга Юріївна, вчитель хімії,науковий консультант–Циганок О.О., кандидат педагогічних наук, доцент кафедри української літератури, українознавства та методик їхнавчання УДПУ імені Павла Тичини), секція–етнологія;
  2. Свиридюк Вадим, вихованецьУМЦПО «Територія творчості»,уч.11кл. НВК-міськоїгімназії, (науковий керівник - Кияновський Ларіон Семенович, керівник гуртка МАН, науковий консультант - Мелентьєв Олег Борисович, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри технологічної освіти УДПУ імені Павла Тичини), відділення - технічні науки.

 

 Вітаємо наших манівців з перемогою, бажаємовіри у власнісили, науковихуспіхів і наснаги, максимального розвитку своїх інтелектуальних та творчих здібностей, вдалої реалізації своїх ідей!

 

Управління освіти та гуманітарної політики Уманської міської ради © 2021