Електронна реєстрація в заклади дошкільної освіти
Умови приймання дітей до закладів загальної середньої освіти
Роз'яснення нових положень про повну загальну середню освіту і як зміниться освіта у місті Умань
Веб-сайт Державної служби якості освіти України
is bluehost good

Навчальний семінар-тренінг з актуальних питань впровадження програми виховних заходів з питань протидії торгівлі людьми

23 лютого 2016 року на базі ЗОШ №1 завідувачем ПМПК Алєксєєнко Ю.В. проведено навчальний семінар-тренінг для практичних психологів, соціальних педагогів, педагогів-організаторів та класних керівників ЗОШ №1,3,НВК №6 з метою презентації програми виховної роботи з питань протидії торгівлі людьми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція» та ознайомлення учасників з методикою впровадження даної програми у загальноосвітніх навчальних закладах.

1

Під час семінару-тренінгу учасники обговорили актуальні питання проведення превентивної та профілактичної роботи щодо протидії торгівлі людьми, як з учнями, так і з батьками та педагогічними працівниками, ознайомилися з тематичними блоками програми виховної роботи з питань протидії торгівлі людьми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція», детально розглянули методику впровадження програми, а також опрацювали інтерактивні вправи, спрямовані на викладання навчального матеріалу програми для учнів 7 – 11 класів відповідно до психологічних особливостей кожної вікової групи в рамках виховних заходів. Ознайомилися з особливостями використання навчальних настільних ігор у роботі з попередження торгівлі людьми; виховним заходом: «Комікси як метод кейсів у профілактичній роботі»; електронним курсом «Торгівля людьми – сучасне рабство».

1

По завершенню семінару-тренінгу педагогічні працівники ЗОШ №1,3,НВК №6 отримали програму та методичні посібники для виховної роботи з учнями з питань протидії торгівлі людьми для учнів 7-11 класів, методичний посібник для проведення тренінгових занять з батьками «Творімо разом світ, безпечний для дитини», комікси «Твоє життя – твій вибір!», настільні навчальні ігри «Рожеві окуляри», електронний курс «Торгівля людьми – сучасне рабство». Дані методичні матеріали надані Українським фондом «Благополуччя дітей» в рамках реалізації проекту «Попередження торгівлі людьми шляхом розвитку соціальної роботи та мобілізації громад» у партнерстві з Представництвом Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні за фінансової підтримки Канадського міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку. Проект впроваджується при сприянні Міністерства освіти і науки України згідно Наказу № 827 від 19 липня 2012 р. «Про затвердження плану заходів щодо запобігання торгівлі людьми на період до 2015 року» та листа Міністерства освіти і науки України № 1/9-264 від 28.05.2015 «Про програму виховних заходів «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція».

1

ГУРТКИ ЗПО 

 

 

 

 

 
Управління освіти та гуманітарної політики Уманської міської ради © 2023

Offcanvas