Електронна реєстрація в заклади дошкільної освіти
Умови приймання дітей до закладів загальної середньої освіти
Роз'яснення нових положень про повну загальну середню освіту і як зміниться освіта у місті Умань
Веб-сайт Державної служби якості освіти України
is bluehost good

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з біології, яка відбулась 11 листопада 2022року

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з           біології,  яка відбулась 11 листопада 2022року

                                      

Прізвище, ім’я учня

Навчальний заклад

Клас

Місце

ПІБ учителя

 1

Галочка Катерина

УЛ№2

   8

     І

Данелюк Ольга Миколаївна

 2

Качан Олеся

УЛ№2

   8

    ІІ

Данелюк Ольга Миколаївна

 3

Цимбалюк Михайло

УЛ№1

   8

    ІІ

Посна Інна Петрівна

 4

Трохимчук Аліна

УГ№1

   8

    ІІ

Посна Інна Петрівна

 5

Капелюшний Владислав

УЛ№3

   8

    ІІ

Столяр Вікторія Вікторівна

 6

Мирвода Ірина

УГ№14

   8

   ІІІ

Гончар Лариса Павлівна

 7

Скакун Каріна

УГ№11

   8

   ІІІ

Рябошапка Людмила Іванівна

 8

Свинаренко Марина

УЛ№3

   8

   ІІІ

Носай Тетяна Миколаївна

 9

Діхтяр Єлизавета

УГ№11

   8

   ІІІ

Рябошапка Людмила Іванівна

10

Горбаченко Олександр

УЛ№3

   8

   ІІІ

Столяр Вікторія Вікторівна

11

Харенко Владислава

УГ№11

   9

    І

Віштак Алла Тимофіївна

12

Лопушанська Маргарита

УГ№8

   9

   ІІ

Гаража Ірина Володимирівна

13

Опенько Софія

УЛ№2

   9

   ІІ

Тетянко Тетяна Павлівна

14

Шпанко Марія

УГ№11

   9

   ІІ

Віштак Алла Тимофіївна

15

Дрозденко Анастасія

УГ№14

   9

  ІІІ

Задорожна Любов Олександрівна

16

Харченко Надія

УГ№8

   9

  ІІІ

Гаража Ірина Володимирівна

17

Космідайло Лілія

УЛ№2

10

    І

Тетянко Тетяна Павлівна

18

Тупчій Софія

УЛ№3

10

   ІІ

Столяр Вікторія Вікторівна

19

Нетудихата Станіслав

УЛ№1

10

   ІІ

Посна Інна Петрівна

20

Унковська Надія

УЛ№1

10

   ІІІ

Посна Інна Петрівна

21

Тиховська Вероніка

УЛ№3

10

   ІІІ

Сокирська Лариса Миколаївна

22

Замотайло Владислав

УЛ№1

10

   ІІІ

Опантан Олена Миколаївна

23

Жупаник Марія

УЛ№2

11

    І

Тетянко Тетяна Павлівна

24

Клименко Дар’я

УЛ№3

11

   ІІ

Стащенко Тетяна Іванівна

25

Устенко Олеся

УЛ№1

11

   ІІІ

Небикова Тетяна Андріївна

26

Миронова Марія

УЛ№3

11

   ІІІ

Стащенко Тетяна Іванівна

27

Живцова Анастасія

УЛ№2

   11

   ІІІ

Тетянко Тетяна Павлівна

Управління освіти та гуманітарної політики Уманської міської ради © 2021