Попередні результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики, яка відбулась 26 листопада 2022 року
(Загальна кількість балів - 28)
№ |
Прізвище, ім’я учня |
Навчальний заклад |
Клас |
К-сть балів |
Місце |
ПІБ учителя |
1 |
Столяр Андрій |
УЛ №3 |
6 |
18 |
ІІ |
Прокопенко А.М. |
2 |
Єременко Василь |
УГ №14 |
6 |
11 |
ІІІ |
Коваль Т.М. |
3 |
Семененко Ярослав |
УЛ №2 |
6 |
10 |
ІІІ |
Зоріна О.М. |
4 |
Кравченко Артем |
УЛ №2 |
6 |
7 |
|
Зоріна О.М. |
5 |
Горницький Ніколай |
УГ №7 |
6 |
6 |
|
Кісіль І.М. |
6 |
Кротик Іван |
УЛ №3 |
6 |
6 |
|
Прокопенко А.М. |
7 |
Арутюнян Іван |
УЛ №1 |
6 |
5 |
|
Краковська А.І. |
8 |
Пастух Діана |
УГ №10 |
6 |
5 |
|
Макарук Г.Ю. |
9 |
Забіяка Олександр |
УГ №7 |
6 |
4 |
|
Загребельна С.В. |
10 |
Данильченко Давид |
УЛ №1 |
6 |
3 |
|
Солохова С.А. |
11 |
Фротер Станіслав |
УГ №4 |
6 |
3 |
|
Сьомак Н.І. |
12 |
Устенко Ліна |
УЛ №1 |
7 |
18 |
ІІ |
Краковська А.І. |
13 |
Кулеба Єва |
УЛ №3 |
7 |
10 |
ІІІ |
Синиця Г.М. |
14 |
Шмалюх Вікторія |
ПГ |
7 |
8 |
|
Браславська І.П. |
15 |
Штонда Валерія |
УГ №11 |
7 |
8 |
|
Дика Я.В. |
16 |
Чернявська Оксана |
УЛ №2 |
7 |
7 |
|
Гриценко Г.В. |
17 |
Плевако Маргарита |
УГ №11 |
7 |
6 |
|
Анциферова О.Г. |
18 |
Шарапановський Василь |
УГ №14 |
7 |
6 |
|
Коваль Т.М. |
19 |
Богданович Артем |
УГ №10 |
7 |
5 |
|
Макарук Г.Ю. |
20 |
Кошвіцький Микола |
УГ №11 |
7 |
4 |
|
Дика Я.В. |
21 |
Павлов Андрій |
УЛ №1 |
7 |
4 |
|
Семиразум І.О. |
22 |
Гаража Олександр |
УГ №8 |
7 |
4 |
|
Шумакова Н.П. |
23 |
Запорожець Крістіна |
УГ №11 |
7 |
4 |
|
Анциферова О.Г. |
24 |
Байда Іван |
УГ №14 |
8 |
10 |
ІІІ |
Музика Г.І. |
25 |
Капелюшний Владислав |
УЛ №3 |
8 |
8 |
|
Рибчак А.О. |
26 |
Кравець Анастасія |
УГ №11 |
8 |
6 |
|
Дика Я.В. |
27 |
Галочка Катерина |
УЛ №2 |
8 |
6 |
|
Зоріна О.М. |
28 |
Цимбалюк Михайло |
УЛ №1 |
8 |
4 |
|
Краковська А.І. |
29 |
Горбаченко Олександр |
УЛ №3 |
8 |
2 |
|
Рибчак А.О. |
30 |
Данилишина Кіра |
УГ №11 |
8 |
2 |
|
Дика Я.В. |
31 |
Сироєжко Захар |
УГ №7 |
8 |
1 |
|
Кісіль І.М. |
32 |
Полянчук Артем |
УЛ №2 |
8 |
1 |
|
Зоріна О.М. |
33 |
Марчук Сергій |
УГ №14 |
9 |
14 |
ІІ |
Глущук Т.І. |
34 |
Опенько Софія |
УЛ №2 |
9 |
14 |
ІІ |
Зозуля А.Б. |
35 |
Крисюк Анна |
УГ №11 |
9 |
10 |
ІІІ |
Костенко С.П. |
36 |
Харченко Надія |
УГ №8 |
9 |
5 |
|
Шумакова Н.П. |
37 |
Кравець Андрій |
УГ №10 |
9 |
5 |
|
Дем’яченко І.С. |
38 |
Чорнобаб Максим |
УГ №11 |
9 |
4 |
|
СатанівськийІ.М. |
39 |
Мельник Вероніка |
УЛ №3 |
9 |
3 |
|
Синиця Г.М. |
40 |
Кривдюк Архип |
УЛ №2 |
10 |
23 |
І |
Ромашин С.А. |
41 |
Паєвський Микола |
УЛ №2 |
10 |
18 |
ІІ |
Ромашин С.А. |
42 |
Зейнедінова Яна |
УЛ №3 |
10 |
11 |
ІІІ |
Рибчак А.О. |
43 |
Нетудихата Станіслав |
УЛ №1 |
10 |
10 |
ІІІ |
Бараненко С.С. |
44 |
Унковська Надія |
УЛ №1 |
10 |
8 |
|
Бараненко С.С. |
45 |
Ковальчук Дмитро |
УЛ №2 |
11 |
18 |
ІІ |
Зозуля А.Б. |
46 |
Степанов Мирослав |
УЛ №3 |
11 |
7 |
|
Прокопенко А.М. |