Електронна реєстрація в заклади дошкільної освіти
Умови приймання дітей до закладів загальної середньої освіти
Роз'яснення нових положень про повну загальну середню освіту і як зміниться освіта у місті Умань
Веб-сайт Державної служби якості освіти України
is bluehost good

Попередні результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики, яка відбулась 02.12.2022

Попередні результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики, яка відбулась 02.12.2022

                                                                                                                            

п/п

Прізвище, ім’я,

учня

Начальний заклад

Клас

Місце зайняте у
ІІ етапі

олімпіади

Кількість балів

 

Прізвище, ім’я,

по батькові

учителя, який підготував учня

1

Запорожець Крістіна

УГ №11

7

І

17 (із 25)

Анциферова О.Г.

2

Кузьменко Олег

УГ №11

7

ІІ

15

Анциферова О.Г.

3

Плевако Маргарита

УГ №11

7

ІІІ

13

Анциферова О.Г.

4

Литвин Вікторія

УГ №12

7

ІІІ

13

 Цапок Л.В.

5

Безуглий Богдан

   УЛ №3

7

 

9

 Шлепко О.Р.

6

Бабчинська Дар’я

   УЛ №1

7

 

8

Паламарчук Я.В.

7

Паламарчук Роман

УГ №14

7

 

7

Гончаренко В.М.

8

Радіонова Поліна

   УЛ №2

7

 

5

Орлик О.І.

9

Полиця Єлізавета

   УЛ №2

7

 

3

Орлик О.І.

10

Доманський Артем

УГ №10

7

 

1

 Макарук Г.Ю.

11

Руденко Ігор

   УГ №8

8

ІІ

20 (із 50)

Чеканюк Л.Г.

12

Куніцька Карина

УГ №12

8

ІІІ

16

Цапок Л.В.

13

Галочка Катерина

   УЛ №2

8

ІІІ

16

Орлик О.І.

14

Вінтоняк  Володимир

УГ №11

8

ІІІ

16

Анциферова О.Г.

15

Бершадська Ілона

УГ №11

8

 

12

Анциферова О.Г.

16

Скакун Каріна

УГ №11

8

 

10

Солоп О.В.

17

Овчарук Софія

УЛ № 2

8

 

9

Орлик О.І.

18

Горбаченко Олександр

УЛ №3

8

 

9

Сингаївський О.В.

19

Діхтяр Єлізавета

    УГ №11

8

 

8

Солоп О.В.

20

Туман Єгор

УЛ №2

8

 

7

Орлик О.І.

21

Цвік Олександр

УЛ №3

9

І

40(із 60)

Шелепко  О.Р.

22

Опенько Софія

УЛ №2

9

ІІ

31

Вифатнюк О.В.

23

Кравець Андрій

УГ №10

9

 

16

Дем’яченко І.С.

24

Цякута Іван

УГ №14

9

 

14

Баранюк А.А.

25

Чорнобаб Максим

УГ №11

9

 

10

Солоп О.В.

26

Кривдюк Архип

УЛ №2

10

І

51(із 65)

Орлик О.І.

27

Паєвський Микола

УЛ №2

10

ІІ

37

Орлик О.І.

28

Тупчій Софія

УЛ №3

10

ІІІ

22

Савченко В.В.

29

Артикула Дмитро

УЛ №3

10

ІІІ

22

Сингаївський В.І.

30

Кузьменко Ангеліна

УЛ №3

10

 

6

Сингаївський В.І.

31

Замотайло Владислав

УЛ №1

10

 

2

Семиразум І.О.

32

Степанов Мирослав

УЛ №3

11

ІІ

30 (із 65)

Кравець Т.Б.

33

Ярко Захар

УЛ №2

11

ІІІ

20

Вифатнюк О.В.

34

Запливаний Даніїл

УЛ №2

11

ІІІ

20

Вифатнюк О.В.

35

Собчук Дмитро

УЛ №3

11

 

7

Кравець Т.Б.

Управління освіти та гуманітарної політики Уманської міської ради © 2021