Електронна реєстрація в заклади дошкільної освіти
Умови приймання дітей до закладів загальної середньої освіти
Роз'яснення нових положень про повну загальну середню освіту і як зміниться освіта у місті Умань
Веб-сайт Державної служби якості освіти України
is bluehost good

Майстер-клас вчителя хімії Гречин О.П.

22 березня 2016 року на базі Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 імені В.І.Чуйкова вчителем хімії Гречин Ольгою Петрівною проведено майстер-клас для вчителів хімії загальноосвітніх навчальних закладів міста з проблеми «Формування предметних компетентностей учнів при викладанні хімії».

1

У методичному заході взяли участь викладачі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Валюк Вікторія Федорівна, кандидат хімічних наук, доцент кафедри хімії, екології та методики їх навчання, Цимбалюк Валентина Володимирівна, кандидат хімічних наук, доцент кафедри хімії, екології та методики їх навчання, які розповіли про сутність технології розвитку критичного мислення, її роль у формуванні предметних компетентностей учнів з хімії.

1

Гречин Ольга Петрівна виступила перед учасниками семінару з презентацією власного досвіду з проблеми «Методи і прийоми технології розвитку критичного мислення».

1

На високому методичному рівні провела урок хімії з теми «Побутові хімікати і правила поводження з ними», 11 клас. У ролі учнів на даному уроці крім одинадцятикласників були й викладачі, студенти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, вчителі хімії загальноосвітніх навчальних закладів міста. Вчитель майстерно продемонструвала методичні прийоми, що сприяють розвитку критичного мислення учнів на уроках хімії.

1

1

Управління освіти та гуманітарної політики Уманської міської ради © 2021