Електронна реєстрація в заклади дошкільної освіти
Умови приймання дітей до закладів загальної середньої освіти
Роз'яснення нових положень про повну загальну середню освіту і як зміниться освіта у місті Умань
Веб-сайт Державної служби якості освіти України
is bluehost good

Про реорганізацію закладів освіти шляхом приєднання

Дитинство - самий чудовий, безтурботний і радісний період в житті кожного. З метою покращення умов навчання і виховання дошкільнят, забезпечення їх дошкільною освітою з 01.09.2016 року планується реорганізація закладів шляхом приєднання дошкільного навчального закладу ясла-садок комбінованого типу № 3 «Софійка» м. Умані до УМАНСЬКОГО НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОГО КОМПЛЕКСУ «ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА I-III СТУПЕНІВ ІМ. Ю.О.ГАГАРІНА – ПЕДАГОГІЧНИЙ ЛІЦЕЙ» УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ, у зв’язку з тим, що ДНЗ № 3 не забезпечує нагальну потребу в охопленні дітей мікрорайону дошкільною освітою та знаходиться у орендованому приміщенні.

При комплектації ДНЗ № 3 у 2015/2016 навчальному році батьки 121 дитини виявили бажання відвідувати дошкільний навчальний заклад. Проте, площі пристосованого приміщення під дошкільний навчальний заклад не дозволяють охопити освітою всіх бажаючих. Навіть при фактичному середньорічному відвідуванні закладу 50-60 дошкільнятами, діти не мають змоги повноцінно здійснювати ігрову та навчальну діяльність у визначених зонах у групах. Проблемою є і те, що у закладі відсутня пральня, туалети у кожній групі, недостатня площа харчоблоку, у якому немає можливості виділити окремі частини кухні.

Позитивним фактором при зазначеній реорганізації є те, що максимально зберігаються робочі місця обох закладів, повноцінно забезпечуватиметься наступність дошкільної та початкової освіти, і в майбутньому планується збільшення кількості груп у новоствореному закладі, що дасть змогу максимально забезпечити дошкільним вихованням дітей міста.

1

1

1

1

Територія НВК-педліцею

1

1

Ігрові кімнати у НВК-педліцеї

1

Спальні кімнати

1

1

Ідальня та харчоблок НВК-педліцею

1

1

1

Туалетні кімнати

1

Управління освіти та гуманітарної політики Уманської міської ради © 2021