Електронна реєстрація в заклади дошкільної освіти
Умови приймання дітей до закладів загальної середньої освіти
Роз'яснення нових положень про повну загальну середню освіту і як зміниться освіта у місті Умань
Веб-сайт Державної служби якості освіти України
is bluehost good

Міський конкурс с для учнів 3-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста

Відповідно до плану роботи відділу освіти Уманської міської ради на 2015/2016 навчальний рік з метою патріотичного виховання молодших школярів, збереження та увіковічення пам’яті про героїв, які віддали життя за незалежність України, 26 березня 2016 року на базі Будинку вчителя відбувся міський конкурс читців-декламаторів на тему: «Герої не вмирають», учасниками якого стали учні 3-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста. З вітальним словом до учасників конкурсу звернулась методист з навчально-виховної роботи міського методичного кабінету - Осіяненко Н.М.

З метою розкриття теми конкурсу цікаво і змістовно проведено урочисту частину, яку підготували учні Уманської міської гімназії. Під час концерту зі сцени лунали вірші у виконання учнів 3-Б (класовод Піотровська С.В.) та 4-В класів (класовод Тичук Т. В.). Звучали пісні «Сім шляхів» у виконанні учня 3-Б класу Паєвського Миколи та «Не твоя війна» у виконанні учениці 10 класу Дзюменко Маргарити (керівник Китайгородська Г.М.). Майстерно представлено танець «Думи...» у виконанні учениць 7-8 класів (керівник Хоменко Л.В.).

1

1

Оцінювали виступи конкурсантів члени журі: методисти з навчально-виховної роботи міського методичного кабінету - Осіяненко Н.М., Петренко О.П., Толобистюк І.Ю., кандидат педагогічних наук, доцент кафедри фахових методик та інноваційних технологій у початковій школі Уманського державного педагогічного університету ім. Павла Тичини - Роєнко Л.М., викладач дитячої літератури та виразного читання циклової комісії української мови і літератури Уманського гуманітарно – педагогічного коледжу ім. Т.Г. Шевченка – Вихристюк А.Л.

У конкурсі взяли участь 65 учнів 3-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста і всі стали переможцями. Учасники конкурсу продемонстрували гарний рівень підготовки, зуміли розкрити головну думку та донести до кожного слухача, присутнього в залі, глибоке змістове та емоційне наповнення творів.

1

Високий рівень навички виразного читання продемонстрували учні загальноосвітніх навчальних закладів: шкіл №№ 3, 11, 14, гімназії, НВК №№ 1, 7, 24. Вітаємо всіх переможців конкурсу. Бажаємо успіхів у навчанні, пізнання нового і невідомого, творчого натхнення, нових злетів і перемог!

1

Управління освіти та гуманітарної політики Уманської міської ради © 2021