Електронна реєстрація в заклади дошкільної освіти
Умови приймання дітей до закладів загальної середньої освіти
Роз'яснення нових положень про повну загальну середню освіту і як зміниться освіта у місті Умань
Веб-сайт Державної служби якості освіти України
is bluehost good

Загальноміський фестиваль – конкурс учнівської творчості «Дивосвіт Умані»

Споконвіку пісня, танець, музика підживлювали і зміцнювали дух та надію народу на краще майбутнє. Тому сьогодні неможливо уявити культурне життя нашого міста без талановитої, яскравої та енергійної учнівської молоді, яка увесь свій вільний час віддає тренуванням та заняттям у гуртках, аби гідно представляти наше місто не лише в області, а й на теренах України.

З метою виявлення та підтримки юних талантів серед уманських школярів 1 квітня 2016 року у міському Будинку культури відбувся загальноміський фестиваль – конкурс учнівської творчості «Дивосвіт Умані». Також цей захід був приурочений 400-річному ювілею нашого міста, який усі ми відзначатимемо восени цього року. Участь у фестивалі - конкурсі взяли учні усіх загальноосвітніх навчальних закладів міста та вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості, а це понад 500 талановитих уманських дітей.У складі журі посіли почесне місце професійні педагоги Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Кремешна Т.І., Куценко С.В., Бикова О.В, та Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Т. Г. Шевченка - Кулічова С.М.

Розпочався захід з виступу начальника відділу освіти Уманської міської ради Мельник О.І., яка привітала усіх присутніх у залі з яскравою подією в місті та висловила віру в те, що іскорки таланту щорічно спалахуватимуть яскравим вогнем творчості.

Організатори святкового дійства зробили все можливе, аби представити на суд глядачів кращі вокальні номери та хореографічні композиції, дати їм нове дихання. Учасники, в свою чергу, були безмежно вдячні шанувальникам їхнього таланту, які щиро підтримували конкурсантів теплими словами, оплесками та щирими усмішками.

1

1

1

1

1

Управління освіти та гуманітарної політики Уманської міської ради © 2021