Електронна реєстрація в заклади дошкільної освіти
Умови приймання дітей до закладів загальної середньої освіти
Роз'яснення нових положень про повну загальну середню освіту і як зміниться освіта у місті Умань
Веб-сайт Державної служби якості освіти України
is bluehost good

Рік англійської мови в Україні

Міністерство освіти і науки України спільно з Британською Радою та громадською ініціативою „GoGlobal” у рамках національної кампанії „Україна Speaking” розпочало Програму для вчителів англійської мови на базі обласних інститутів післядипломної освіти „Вчителі англійської мови-агенти змін”.

Програма спрямована на покращення якості викладання англійської мови, підготовку тренерів, які будуть надавати методичну допомогу вчителям англійської мови.

Проект реалізується в обласних центрах Львівської, Волинської, Чернівецької, Черкаської, Вінницької, Дніпропетровської, Херсонської областей та м. Києві. З 7 областей –учасників проекту буде відібрано по 1 вчителю з кожного району області. Загалом буде підготовлено до 170 тренерів.

За результатами І етапу конкурсу в Черкаській області відібрано 16 вчителів, серед них - учитель англійської мови Уманської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №12 з поглибленим вивченням англійської мови Петришина Тетяна Петрівна.

15 квітня 2016 року у рамках проекту Тетяна Петрівна провела урок та майстер –клас для вчителів англійської мови шкіл міста.

1

Урок англійської мови за сучасними вимогами

1

Учителі виконують завдання під час майстер -класу

1

Учасники майстер-класу

Управління освіти та гуманітарної політики Уманської міської ради © 2021