Електронна реєстрація в заклади дошкільної освіти
Умови приймання дітей до закладів загальної середньої освіти
Роз'яснення нових положень про повну загальну середню освіту і як зміниться освіта у місті Умань
Веб-сайт Державної служби якості освіти України
is bluehost good

Засідання міського методичного об’єднання вчителів 2-х класів

5 травня 2016 року на базі Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 відбулося планове засідання методичного об’єднання вчителів 2-х класів загальноосвітніх навчальних закладів м. Умань з проблеми «Академічна неуспішність молодших школярів та шляхи її подолання».

1

У теоретичній частині розглянуто основні аспекти проблеми, що розглядалася на засіданні. Доповідь на тему: «Детермінанти академічної неуспішності молодших школярів» підготувала та представила до уваги вчителів Євстаф’єва Л.В., вчитель І кваліфікаційної категорії СШ №12. Виступ супроводжувався змістовною презентацією з даної теми.

З міні-лекцією «Психологічні фактори та соціально-психологічні чинники низького рівня засвоєння програмового матеріалу навчальних дисциплін» виступила Кочерганова Л.П., вчитель вищої кваліфікаційної категорії №24.

1

У презентації, яку підготувала Середа Л.І., вчитель ІІ кваліфікаційної категорії ЗОШ №14, змістовно розкрито проблему «Роль «ситуації успіху» у підвищенні мотивації до навчання та збереження психічного здоров'я молодших школярів».

Органічним доповненням до теоретичних питань, розглянутих під час проведення засідання, стало заняття з елементами тренінгу на тему: «Сучасні методики подолання неуспішності учнів», яке провела Бурла В.В., практичний психолог ЗОШ № 8 та майстер-клас з проблеми «Роль «ситуації успіху» у формуванні стійкого інтересу до вивчення навчальних дисциплін у початковій школі», який провела Сарницька В.В., вчитель вищої кваліфікаційної категорії, старший вчитель ЗОШ № 9.

1

1

Роботу «методичного калейдоскопу» організувала Рабинюк К.Д., вчитель вищої кваліфікаційної категорії, старший вчитель ЗОШ № 8 і ознайомила вчителів з новинками науково-методичної та психологічної літератури з проблеми, що розглядалася на засіданні.

У ході обговорення відкритих заходів членами міського методичного об’єднання вироблено відповідні методичні рекомендації.

Управління освіти та гуманітарної політики Уманської міської ради © 2021