Електронна реєстрація в заклади дошкільної освіти
Умови приймання дітей до закладів загальної середньої освіти
Роз'яснення нових положень про повну загальну середню освіту і як зміниться освіта у місті Умань
Веб-сайт Державної служби якості освіти України
is bluehost good

Науково-практичний семінар для вчителів 2-х класів

Відповідно до плану роботи відділу освіти Уманської міської ради на 2016/2017 навчальний рік 2 березня 2017 року на базі Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 (директор Очеретяний Л.М.) відбулося планове засідання методичного об’єднання вчителів 2-х класів у формі науково-практичного семінару з проблеми «Інтерактивні технології навчання як засіб розвитку творчого мислення учнів. Особливості застосування інтерактивних технологій навчання на уроках математики».

Метою засідання було ознайомлення членів міського методичного об’єднання з досвідом впровадження інтерактивних технологій навчання на уроках математики у початкових класах та сприяння підвищенню фахового рівня та педагогічної майстерності вчителів початкових класів.

Відкрила засідання методист з навчально-виховної роботи методичного кабінету Осіяненко Н.М. і ознайомила учасників з темою та завданнями семінару.

Проблему «Нові освітні технології. Особливості творчого розвитку дітей» глибоко розкрито у доповіді Тукалевської Л.В., вчителя початкових класів вищої кваліфікаційної категорії, старшого вчителя ЗОШ № 4. Її виступ супроводжувався змістовною презентацією з даної теми.

1

У виступі, який підготувала Мартьянова Л.М., вчитель початкових класів вищої кваліфікаційної категорії, вчитель-методист НВК-міської гімназії, змістовно розкрито тему «Використання елементів історії на уроках математики».

1

Гармонійним доповненням до теоретичної частини семінару став виступ практичного психолога ІІ кваліфікаційної категорії ЗОШ № 4 Добрянської Н.В. на тему: «Робота з учнями, які мають підвищену мотивацію до навчально-пізнавальної діяльності».

Тренінг на тему: «Самостійна робота як вид навчальної діяльності молодшого школяра на уроках математики» у цікавій ігровій формі організувала і провела Шевчук І.В., кандидат педагогічних наук, викладач кафедри фахових методик та інноваційних технологій у початковій школі УДПУ імені Павла Тичини.

1

Змістовний майстер-клас на тему: «Засоби розвитку творчого потенціалу учнів на уроках математики», який організувала і провела Козаченко А.В., вчитель початкових класів вищої кваліфікаційної категорії ЗОШ № 11, викликав значний інтерес в учасників семінару.

1

Логічним довершення до запланованих заходів стала дискусія «Як навчити самостійності?», яку провела Глущенко Л.В., вчитель початкових класів І кваліфікаційної категорії ЗОШ № 4.

З новинками психолого-педагогічної та методичної літератури з теми, що розглядалася, учасників семінару познайомила Філіпович І.В., бібліотекар І кваліфікаційної категорії ЗОШ № 4.

Учасники семінару обговорили відкриті заходи та виробили рекомендації, з якими присутніх ознайомила керівник ММО Чуганська Г.Г. Осіяненко Н.М., методист з навчально-виховної роботи методичного кабінету підвела підсумки семінару.



 



 

 

 

 

 

 

Управління освіти та гуманітарної політики Уманської міської ради © 2023

Offcanvas