Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з географії 2017/2018 навчального року
№ п/п |
Прізвище, ім’я учня |
Навчальний заклад |
Клас |
Місце, зайняте у ІІ етапі олімпіади |
Прізвище, ім’я, по батькові учителя, який підготував учня |
1 |
Демков Іван |
СШ № 12 |
8 |
І |
Мельник Н.П. |
2 |
Машинник Назар |
ЗОШ № 9 |
8 |
І |
Латуринська Н.М. |
3 |
Кравченко Михайло |
НВК – міська гімназія |
8 |
ІІ |
Бевз Т.В. |
4 |
Герасименко Максим |
НВК – міська гімназія |
8 |
ІІ |
Бевз Т.В. |
5 |
Телепенько Анна |
ЗОШ № 5 |
8 |
ІІ |
Бондаренко Н.В. |
6 |
Драч Тетяна |
ЗОШ № 11 |
8 |
ІІ |
Терещенко Т.Б. |
7 |
Затарахкан Анна |
НВК – міська гімназія |
8 |
ІІІ |
Бевз Т.В |
8 |
Балакірєва Вікторія |
ЗОШ № 11 |
8 |
ІІІ |
Терещенко Т.Б. |
9 |
Ющенко Дмитро |
ЗОШ № 11 |
8 |
ІІІ |
Терещенко Т.Б. |
10 |
Арутюнян Анастасія |
ЗОШ № 9 |
8 |
ІІІ |
Латуринська Н.М. |
11 |
Мельник Михайло |
ЗОШ № 8 |
8 |
ІІІ |
Бондаренко О.С. |
12 |
Піщерук Катерина |
ЗОШ № 3 |
8 |
ІІІ |
Сорокін С.В. |
13 |
Авраменко Тетяна |
СШ № 12 |
9 |
I |
Мельник Н.П. |
14 |
Сорокіна Анна |
НВК – міська гімназія |
9 |
ІІ |
Бондар О.А. |
15 |
Квашук Анжела |
СШ № 12 |
9 |
ІІ |
Мельник Н.П. |
16 |
Кузьменко Ілля |
ЗОШ № 11 |
9 |
II |
Терещенко Т.Б. |
17 |
Чеканюк Юлія |
ЗОШ № 8 |
9 |
IIІ |
Бондаренко О.С. |
18 |
Бондаренко Катерина |
ЗОШ № 4 |
9 |
III |
Скарбовська Т.М. |
19 |
Мартинюк Ольга |
НВК – міська гімназія |
9 |
III |
Бондар О.А. |
20 |
Поляченко Аліна |
ЗОШ № 5 |
9 |
III |
Бондаренко Н.В. |
21 |
Концеба Анна |
СШ № 12 |
10 |
I |
Мельник Н.П. |
22 |
Грушецька Ірина |
ЗОШ № 1 |
10 |
II |
Паламарчук Д.М. |
23 |
Коваль Владислав |
ЗОШ № 9 |
|
ІІ |
Латуринська Н.М. |
24 |
Манчук Анна |
ЗОШ № 5 |
10 |
ІІ |
Бондаренко Н.В. |
25 |
Степашко Аліна |
НВК – міська гімназія |
10 |
IIІ |
Черниченко І.О. |
26 |
Чукаль Андрій |
НВК – міська гімназія |
10 |
ІІІ |
Черниченко І.О. |
27 |
Кравець Світлана |
НВК № 7 - колегіум |
10 |
IIІ |
Яроцька Н.А. |
28 |
Марченко Катерина |
НВК № 7 - колегіум |
10 |
IIІ |
Яроцька Н.А. |
29 |
Рогальова Дарина |
НВК – міська гімназія |
11 |
І |
Бевз Т.Б. |
30 |
Зозуля Ірина |
НВК – міська гімназія |
11 |
ІІ |
Черниченко І.О. |
31 |
Поліщук Альона |
ЗОШ № 11 |
11 |
IІ |
Бузиновський С.А. |
32 |
Сереветна Катерина |
ЗОШ № 5 |
11 |
ІІІ |
Бондаренко Н.В. |
33 |
Задорожній Роман |
ЗОШ № 14 |
11 |
IIІ |
Корольова Н.А. |