Електронна реєстрація в заклади дошкільної освіти
Умови приймання дітей до закладів загальної середньої освіти
Ми в соцмережах - Facebook!
is bluehost good

Семінар – практикум вчителів предмету «Захист Вітчизни» та «Захист Вітчизни» («Основи медичних знань»)

Питання патріотичного виховання молоді завжди було і залишається одним із найважливіших. Патріотичне виховання – це не мода, не робота одного дня чи навіть року. Досвід роботи шкіл показує, що виховання учнів у дусі постійної готовності до захисту своєї Вітчизни необхідно проводити систематично, цілеспрямовано та наполегливо.

Так, згідно з планом відділу освіти Уманської міської ради на 2017/2018 навчальний рік 07 грудня 2017 року на базі Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №14 Уманської міської ради відбувся семінар- практикум вчителів предмету «Захист Вітчизни» та «Захист Вітчизни» («Основи медичних знань») з теми «Формування громадянської активності учнів, їх готовність до захисту Вітчизни та дій в умовах надзвичайних ситуацій».

Беженар М.В, учитель предмету «Захист Вітчизни» («Основи медичних знань») ЗОШ №14 підготувала презентацію з теми «Використання потенціалу предмету «Захист Вітчизни» щодо формування громадянської активності молодого покоління», у якій висвітлила основні напрями та методи, за якими здійснюється військово – патріотичне виховання у школі, та ознайомила з рекомендаціями для батьків щодо патріотичного виховання дітей у сім’ї.

1

Учасники семінару мали змогу відвідати ряд заходів, серед яких екскурсія в кімнату Бойової слави та рекреації школи, конкурс інсценізації військово – патріотичної пісні, у якому взяли участь учні 9-11 класів.

1

У цікавій формі був представлений відео-калейдоскоп з теми «Методичні прийоми з формування практичних компетентностей на уроках предмету «Захист Вітчизни», який підготували учителі ЗОШ №14 Ткач Ю.А., Беженар М.В. Під час перегляду відеофільму учителі коментували виконання учнями практичних навичок та основних нормативів, дії у надзвичайних ситуаціях.

1

Під час підведення підсумків семінару учителі поділилися своїми враженнями, відзначили високий рівень підготовки та зазначили, що виховання справжніх патріотів України передбачає забезпечення гармонійного співвідношення різних методів виховання учнів, які у майбутньому будуть без вагань служити на славу Україні.

Відділ освіти Уманської міської ради © 2019