1

Вирує життя гуртківців станції юних техніків не тільки на базі станції, філіях, а й за межами закладу. Добро і милосердя – це два крила, на яких тримається людство. Станція юних техніків має не так багато можливостей, але головне – і коллектив, і вихованці, і батьківська громада СЮТ розуміють, що світ тримається на добрі та на гарних вчинках. Тому на варто просто говорити про добро та чекати його від інших. Гуртківці СЮТ реально діють, намагаються зробити світ кращим, красивішим своїми добрими, корисними справами.

Вони відвідують виставки державного історико-архітектурного заповідника «Стара Умань» присвячені бойовим подіям на сході нашої країни, адже це невичерпне джерело набуття громадянської освіти та можливість вчитися реалізувати себе у служінні суспільству.

1

Це і акції зі збору дитячих виробів, пластмасових кришечок, речей для бійців АТО.

1

Діти з хвилюванням і ніжністю виготовляють своїми руками поробки, пишуть маленькі листівки, створюють власні привітальні проекти з наступаючими Новорічними та Різдвяними святами.

4 січня 2018 року, уже вкотре, вихованці станції передали подарунки для воїнів АТО у міський волонтерський штаб. Ця доброзичлива діяльність допомагає вихованцям усвідомити свою громадянську позицію, внести свою маленьку часточку у добрі справи.

1