Електронна реєстрація в заклади дошкільної освіти
Умови приймання дітей до закладів загальної середньої освіти
Роз'яснення нових положень про повну загальну середню освіту і як зміниться освіта у місті Умань
Веб-сайт Державної служби якості освіти України
is bluehost good

Семінар-практикум для керівників шкільних методичних об’єднань вчителів початкових класів

Відповідно до плану роботи відділу освіти на 2015-2016 навчальний рік 13 листопада 2015 року на базі Уманського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10 – медична гімназія» відбувся семінар-практикум міського методичного об’єднання керівників шкільних методичних об’єднань вчителів початкових класів з проблеми «Моніторинг активності і ефективності роботи шкільного методичного об’єднання вчителів початкових класів».

1

Бондар Л.В., керівник шкільного методичного об’єднання НВК № 10 виступила з доповіддю та розкрила питання «Технологія проведення різних видів моніторингових досліджень діяльності вчителів початкових класів».

1

Данилишина Т.М., керівник шкільного методичного об’єднання НВК № 6 провела теоретичний вісник з проблеми «Критерії активності й ефективності роботи шкільного методичного об’єднання вчителів початкових класів».

1

Цікавим для учасників семінару виявився і практикум з проблеми «Форми та методи моніторингових досліджень та їх використання в роботі вчителів початкових класів», який провела Бондар Л.В.

1

Мовчан Г.П., заступник директора з навчально-виховної роботи НВК № 10 поділилась досвідом роботи та провела консультування з проблеми «Контрольно – оцінювальний супровід науково - методичної діяльності вчителя».

1

Учасники семінару-практикуму поділились своїми надбаннями та виробили рекомендації щодо моніторингу активності і ефективності роботи шкільних методичних об’єднань вчителів початкових класів.

Управління освіти та гуманітарної політики Уманської міської ради © 2021