Електронна реєстрація в заклади дошкільної освіти
Умови приймання дітей до закладів загальної середньої освіти
Роз'яснення нових положень про повну загальну середню освіту і як зміниться освіта у місті Умань
Веб-сайт Державної служби якості освіти України
is bluehost good

Семінар – практикум заступників директорів з виховної роботи

Сьогодні система освіти в нашій країні переживає період серйозних реформ, які спрямовані на те, щоб її рівень відповідав високим європейським стандартам. В рамках поставлених завдань сьогодні, як ніколи, актуальним є питання про співпрацю між загальноосвітньою школою та вищими навчальними закладами. Школа готує підґрунтя для того, щоб майбутній студент пізніше став не тільки висококваліфікованим спеціалістом в своїй галузі, а і освіченою людиною. В рамках такої співпраці ми повинні говорити про плідну співпрацю педагогів усіх рівнів системи освіти, що дає можливість поєднувати їх знання, вміння, навички та досвід для ефективного вирішення нагальних проблем освіти та підвищення рівня професіоналізму.

Так, 17 листопада 2015 року на базі Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 9 за участю головного спеціаліста відділу освіти Федотової Л.О., методиста методичного кабінету Толобистюк І.Ю., керівництва закладу, викладачів вищої школи відбувся семінар – практикум заступників директорів з виховної роботи з теми «Плідна співпраця школи з ВНЗ як шлях до реалізації єдиної системи неперервної освіти», де ключовим питанням було ознайомлення зі шляхами розвитку ефективного партнерства між вчителями та викладачами, учнями та студентами.

1

Під час проведення теоретичної частини семінару були розглянуті такі питання: «Плідна співпраця школи з ВНЗ як шлях до реалізації єдиної системи неперервної освіти» (Зерник Л.В., заступник директора з виховної роботи ЗОШ №9), «Формування у підлітків ціннісного ставлення до власного фізичного здоров’я у системі єдиної неперервної освіти» (Небикова Т.А., старший викладач кафедри біології та методики її викладання УДПУ ім. Павла Тичини), «Зв’язок школи з ВНЗ» (Каричковська С.П., кандидат педагогічних наук, доцент кафедри української та іноземних мов УНУС), «Інноваційна діяльність педагога в сучасному освітньому просторі» (Любченко І.І., кандидат педагогічних наук, викладач уманського гуманітарно-педагогічного коледжу ім.. Т.Г. Шевченка).

1

1

Переконатися у дієвості такої співпраці учасники семінару змогли відвідавши ряд заходів, серед яких оксфордські дебати на тему «Тютюн, алкоголь, наркотики – користь чи шкода?» для учнів 9-Б класу та студентів ІІІ курсу географічно-природничого факультету УДПУ ім. Павла Тичини, брифінг на тему «Актуальність вивчення англійської мови і сфери її застосування в майбутньому житті» для учнів 10 класу та студентів УНУС та відкритий виховний захід «Суд над казковими героями», який був спрямований на ознайомлення учнів початкових класів з основними статтями з Конвенції ООН про права дитини.

Під час підведення підсумків семінару заступники директорів з виховної роботи поділилися своїми враженнями, відмітили високий науково-методичний рівень проведення семінару.

1

1

1



 



 

 

 

 

 

 

Управління освіти та гуманітарної політики Уманської міської ради © 2023

Offcanvas