05 лютого 2018 року в Уманській картинній галереї відбулось відкриття виставки за підсумками конкурсу дитячих робіт «Чарівні фарби, талановиті пальчики» серед вихованців дошкільних навчальних закладів та дошкільних підрозділів навчально-виховних комплексів на тему: «УМАНЬ – МІСТО ДИТЯЧИХ МРІЙ».

Відкрила виставку начальник відділу освіти Уманської міської ради Мельник Оксана Іванівна.

Словами привітань до присутніх звернулись заступник міського голови Лозінська Жанна Петрівна та голова міському профспілки працівників освіти і науки Кузьменко Любов Андронівни.

Усім дошкільнятам-учасникам виставки-конкурсу «Чарівні фарби, талановиті пальчики» вручено дипломи, а їх кураторам грамоти відділу освіти Уманської міської ради та подарунки від міському профспілки працівників освіти і науки.

Також Листом подяки відділу освіти Уманської міської ради нагороджено членів оргкомітету та членів спостережної комісії конкурсу.

Зі словами подяки за допомогу в організації та проведенні конкурсу керівникам дошкільних навчальних закладів та навчально-виховних комплексів з дошкільними підрозділами виступила голова оргкомітету, вихователь навчально-виховного комплексу №24 «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітній навчальний заклад І ступеня» Кузьменко Ірина Миколаївна.

Варто відзначити і подякувати за допомогу в організації заходу директору Уманського краєзнавчого музею Білоус Наталії Олексіївні, Гай Тамарі Іванівні та усім працівникам картинної галереї, які перейнялися ідеєю виявлення і творчого об’єднання маленьких громадян саме в такому форматі.

Виставка дитячих робіт триватиме до 02.03.2018, тож запрошуємо всіх бажаючих на виставку: «УМАНЬ – МІСТО ДИТЯЧИХ МРІЙ»!

1

1

1

1

1

1