Електронна реєстрація в заклади дошкільної освіти
Умови приймання дітей до закладів загальної середньої освіти
Роз'яснення нових положень про повну загальну середню освіту і як зміниться освіта у місті Умань
Веб-сайт Державної служби якості освіти України
is bluehost good

Науково-методичний семінар для вчителів 3-х класів закладів загальної середньої освіти міста

Відповідно до плану роботи відділу освіти на 2017/2018 навчальний рік 28 лютого 2018 року на базі Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 9 (директор Тенц І.І.) відбулося планове засідання методичного об’єднання вчителів 3-х класів закладів загальної середньої освіти міста у формі науково-методичного семінару з проблеми «Розвиток розумових та пізнавальних здібностей учнів на уроках природознавства засобами інтеграції навчального процесу».

Метою засідання було здійснити теоретичне обґрунтування сутності поняття «соціальна компетентність молодшого школяра»; ознайомитись з ключовими аспектами інтегрованого та диференційованого навчання на уроках природознавства; сприяти підвищенню фахового рівня та професійної компетентності вчителів початкових класів.

Засідання відкрила методист з НВР МК Осіяненко Н.М. і ознайомила учасників з темою та завданнями семінару.

1

На основних аспектах проблеми, що розглядалася, зупинилася керівник ММО вчителів 3-х класів Чуганська Г.Г.

Тему «Розвиток розумових та пізнавальних здібностей на уроках природознавства засобами інтеграції навчального матеріалу» глибоко розкрила Тихонюк Н.Б., вчитель початкових класів І кв. категорії ЗОШ №9.

1

Учасники семінару мали змогу поглибити свої знання з теми «Диференціація на уроках природознавства як засіб підвищення інтересу до вивчення предмета», ознайомившись із виступом, який підготувала вчитель початкових класів вищої кв. категорії ЗОШ № 9 Прищепа Н.В. Більш осмисленню матеріалу сприяла змістовна презентацією з даної теми.

1

Майстер-клас «Використання різновидів наочності та ППЗ на уроках природознавства в 3 класі» на високому професійному рівні провела Мартьянова Л.М., вчитель початкових класів вищої кв. категорії, вчитель-методист НВК - міської гімназії.

1

Тему «Робота з учнями, які мають підвищену мотивацію до навчально-пізнавальної діяльності» глибоко і детально розкрила у своєму виступі Мухарська О.О., практичний психолог ІІ кв. категорії ЗОШ № 9.

Дискусію «Самостійна робота як вид навчальної діяльності молодшого школяра на уроках природознавства», що викликала у присутніх на семінарі вчителів неабиякий інтерес, майстерно підготувала та провела вчитель вищої кваліфікаційної категорії, старший вчитель НВК-міської гімназії Коба Н.Я.

1

З новинками психолого-педагогічної та методичної літератури учасників семінару ознайомила Прищепа Н.В., вчитель початкових класів вищої кв. категорії ЗОШ №9.

Члени міського методичного об’єднання обговорили відкриті заходи та виробили методичні рекомендації. Підсумки роботи семінару підвела методист з НВР МК Осіяненко Н.М.

Науково-методичний семінар носив науково-практичне та пізнавальне спрямування, сприяв підвищенню фахового рівня та педагогічної майстерності вчителів початкових класів.



 



 

 

 

 

 

 

Управління освіти та гуманітарної політики Уманської міської ради © 2023

Offcanvas